Не пропусти

Депутати Вознесенської районної ради планують до 01 квітня 2018 року звітувати перед виборцями

 

 pr_voz

Проект рішення.

ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

___________ 2018 року №                       ______  сесія сьомого скликання

Вознесенськ

 

Про організацію звітів депутатів

Вознесенської районної ради

 

З метою забезпечення виконання обов’язків депутатів районної ради щодо звітування про свою роботу перед виборцями, на підставі частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи фракційну структуризацію політичних партій, представлених в районної раді,  районна рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Депутатам районної ради провести звіти про свою роботу перед виборцями до 01 квітня 2018 року.
  1. Депутатам районної ради – членам відповідних фракцій до 06 квітня 2018 року подати керівникам фракцій інформацію про проведення звітів, надані виборцями доручення, а також зауваження і пропозиції, висловлені на адресу районної ради .

Керівникам фракцій та позафракційним депутатам районної ради до   10 квітня 2018 року проінформувати постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, антикорупційної та регуляторної політики, захисту прав громадян, торговельного та побутового обслуговування населення про результати проведення звітів депутатів районної ради.

 

  1. Постійній комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, антикорупційної та регуляторної політики, захисту прав громадян, торговельного та побутового обслуговування населення до 30 квітня 2017 року подати голові районної ради узагальнену інформацію про проведення звітів депутатів районної ради та відповідні пропозиції.
  1. Виконавчому апарату районної ради підготувати необхідні інформаційно-довідкові матеріали для депутатів районної ради.
  1. Рекомендувати райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування сприяти депутатам районної ради в організації проведення звітів перед виборцями шляхом надання необхідних приміщень, оповіщення виборців про час і місце проведення звітів тощо.

6.Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від

21 грудня 2016  року №  16 «Про організацію звітів депутатів районної ради».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, антикорупційної та регуляторної політики, захисту прав громадян, торговельного та побутового обслуговування населення.

 

Голова районної ради                                                І.А.Бурдін

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*