Не пропусти

Депутат Соя О.М. вважає «осінні зустрічі з Луковим В.Д.» марно втраченим часом

209

Курчат по осені рахують. Або осінні звіт мера.

Щорічна практика проведення зустрічей мера з виборцями в школах міста та призначення батьківських зборів у всіх класах цих шкіл в одн і теж час більше схожа на організацію масовки і примусом батьків для зустрічі з мером, ніж на вільне волевиявлення людей і бажанням зустрічі з представниками влади.
   На мій погляд такі принизливі і непристойні хитрощі не мають нічого спільного з розумінням доброчесності та взаємоповаги.
  Вважаю марно втраченим часом, коли нам нав’язують нескінченне, заколисуюче прослуховування виправдувального мнолога високого гостя з одного боку і з іншого боку явна необхідність проведення ще й внутриклассная батьківських зборів після цього сумнівного і стомлюючого заходи.
   Особливо огидно, на мій погляд, це проявляється в тому, що розуміючи занепокоєння батьків за долю і благополуччя своїх дітей в школі батьки, за фактом попередніх таких зустрічей, не ризикують ставити мерові гострі, а часом неприємні запитання.
 Як я бачу в цьому і є вся суть нинішньої влади в місті Вознесенську.
  Батько учнів старших класів. Депутат міської ради. Керівник ГО «Громадський Контроль Вознесенщини».

Увага! Графік проведення «осінніх зустрічей» з міським головою!

Шановні вознесенці, запрошуємо на «осінні зустрічі» з міським головою.

Уточнений графік проведення зустрічей на найближчий тиждень:

  • 19 жовтня о 16.00 – Вознесенська гімназія №1 (вул. Шевченка, 2);
  • 22 жовтня о 17.00 – ЗОШ №5 (вул. Матросова, 205);
  • 23 жовтня о 17.00 – ЗОШ №4 (вул. Кооперативна, 1);
  • 26 жовтня о 14.00 – Новогригорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (с. Новогригорівка, вул. Садова, 37а).

Звертаємо вашу увагу на те, що «осінні зустрічі» на території загальноосвітніх шкіл №4 та 5 перенесено у зв’язку з терміновим відрядженням очільника громади Віталія Лукова.

У разі будь-який подальших змін у графіку городяни будуть попереджені завчасно на сторінках газети «Новини Вознесенська: день за днем», через офіційний інтернет-портал міста Вознесенська та сторінки у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/novini/1125-uvaga-grafik-provedennia-osinnih-zustrichei-z-miskym-golovoiu.html

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    А ведь прав Соя А. ,боится Луков острых вопросов, потому и прячется по школам за родителями детей-учеников, зная что его бред никто здравомыслящий слушать не будет,а на злободневные вопросы отвечать прийдется. Те вопросов задавать не будут , как-бы чего не вышло. Не мэр , а ссы@ун инновационный.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.