Депутат Облради НЕВЕСЕЛИЙ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕРІЙОВИЧ, задекларував магазин у Вознесенську пл. 197 кв.м., і заробив за 2016р. 98893 грн.

Депутат Облради НЕВЕСЕЛИЙ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕРІЙОВИЧ, задекларував магазин у Вознесенську пл. 197 кв.м., і заробив за 2016р. 98893 грн.

14962587_361093154239143_6545199528145193825_n14358726_329519017396557_8256692130033423652_n13645267_954051461360438_8920785346342183174_n

screenshot_1screenshot_2

screenshot_3

https://public.nazk.gov.ua/declaration/d30a8827-00d4-4522-acb2-c3329fefa4dc

1 комментарий

 1. Вознесенець

  Пропонуємо обстежити комісійно вул. Декабристів, вул. Набережна, пров. Весняний, які знаходяться в центрі міста в критичному стані, але чомусь влада не звертає увагу на це, мотивуючи тим, що «Немає грошей. Ті ділянки вулиць, які є проблемними, відремонтовано, або ж на них прокладено дорогу, а ваші вулиці не є проблемними, отже їх будівництва взагалі немає в проекті».Вул. Декабристів, вул. Набережна, пров. Весняний знаходяться в центрі міста. Дороги по цим вулицям сполучують з центром і селище Виноградне, адже його мешканці, для того, щоб потрапити в місто теж йдуть цим шляхом. Але хто визначив і у який спосіб, що вказані вулиці не є проблемними? Чому не взято до уваги те, що ці ділянки знаходяться в самій низині й болотні, та не обстежено їх, адже всі опади, які випали, залишаються на поверхні ґрунту, а ще й вся вода від цих опадів по бетонній дорозі з вулиць, які знаходяться вище, стікає до нас.
  Особливо гостро відчувається проблема відсутності належного дорожного покриття мешканцями цих вулиць в період, коли випадають опади та перетворюють дорогу в місиво. Не тільки пішою ходою важко пересуватися в такому випадку, але й не завжди служби екстреного втручання мають можливість дістатися до потрібного місця. Не зрозуміло, як в наш час, в центрі міста таке можливо! Це просто ГАНЬБА!!! А де ж турбота про створення належних умов проживання для своїх мешканців???
  Грейдерування, яке називають «ремонтом доріг», проводиться. Та тільки люди с острахом «чекають» такого ремонту, бо після нього всі будівельні матеріали, каміння, які сюди постійно звозяться, вивертається на поверхню, а той грунт, який нібито був вже утрамбований, став знову таким, що постійно грузниш. Чи хтось взагалі розуміє, в якому стані люди приходять на роботу, а наші діти в навчальні заклади? І як пояснити дітям, які просять батьків відпустити їх після навчання (а скільки в нас малолітніх дітей!) погратися на вулицю, покататися на велосипедах, та просто побігати врешті-решт, що туди йти не можна!!! Бо промокнуть ноги, а болото буде й у чобітках. Виникає питання, в якому сторіччі живемо? Ще одним різновидом «ремонту доріг» в наших краях був насип жорстви (а відбувалося це під пильним контролем самого голови та саме перед виборами, коли обирався на другий термін). Люди від такого ремонту були в шоці, пояснювали, що цього робити тут не можна, та ж хіба хто почув? А результат ми відчуваємо вже декілька років: суцільна біла мокра глина, по якій неможливо пройти (це м’яко сказано), а в обхід – нікуди, бо ж розлилися плавні. Таким чином нас просто позбавили будь-якої можливості пересуватися.
  Знову обіцяють: «коли вода зійде, тоді чимось засипемо» (Знову засипемо??? Бо існують інші технології!!! Немає коштів? Знаходили ж вихід із ситуації, коли будували інші об’єкти за кошти субвенцій з державного бюджету, з місцевого бюджету на фінансування заходів соціально – економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (зона ризику), за рахунок підприємств чи залучених інвестицій на соціальний розвиток міста. Ми розуміємо, що бюджет на такі цілі, як будівництво доріг, планується щорічно (при умові, якщо чиновники порахують цю статтю витрат доцільною и необхідною), але у виняткових випадках кошти можуть бути виділені на термінові роботи. Це незаплановані статті видатків, і вони, як правило, затверджуються всіма місцевими органами влади, крім того, ми також проживаємо в «зоні ризику». Засипати ж отим сміттям є що, тільки в іншому місці, а саме пустир, на якому піднялася ґрунтова вода (з урахуванням місць проходження газопроводу та водопроводу, тобто з запрошенням відповідних служб, аби все відбувалося під їх пильним контролем)).
  Тож чекаємо на відповідь і допомогу у вирішенні даного питання.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*