Депутат Обласної ради від Вознесенська Настоящій І.А., на засіданні постійної комісії з охорони здоров’я, проголосував проти створення в Вознесенську госпітального округа в запланованому розмірі.

Депутат Обласної ради від Вознесенська Настоящій І.А., на засіданні постійної комісії з охорони здоров’я, проголосував проти створення  в Вознесенську госпітального округа з шести районів.

Триває запекла боротьба, щодо глобальної реформи в медицині, а саме створення госпітальних округів.

Вознесенську в цьому плані, чи не в перше за останні роки пощастило.

Місто має стати центром госпітального округу з шести районів та самого          м. Вознесенська.

Однак, не вдаючись в бюрократичні тонкощі в Обласній раді на найближчій сесії планується зірвати створення госпітальних округів, в тому числі Вознесенського госпітального округу.

screenshot_4

Наше видання писало, вже про спроби  зменшити розмір Вознесенкого госпітального округу (Доманівській р-н), та збільшити за цей рахунок інші госпітальні округи, чи створити нові.

На засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму 2 лютого 2017р. розглядалось питання, щодо створення госпітальних округів.

Депутат від Вознесенська Настоящий Ілля Архипович свідомо, чи не свідомо, але підіграв «інтриганам» (в тому числі Доманівського р-ну), що проголосували за направлення до КМУ звернення про створення госпітальних округів за «новою формулою».

444444

Ми схильні сподіватись, що Ілля Архипович просто не розібрався в бюрократичних тонкощах, та насправді не підтримує зменшення розміру Вознесенського госпітального округу, а отже і скорочення фінансування Вознесенської ЦРЛ.

.screenshot_1screenshot_2

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*