Не пропусти

Депутат міської ради Наградська К.П. та члени її сім’ї придбали на земельному аукціоні право оренди трьох земельних ділянок на 5- років за 164 тис. грн.

Вчора, 23 листопада 2017 року, у Вознесенську пройшов аукціон з продажу права оренди земельних ділянок, розташованих на території міста. На продаж було виставлено право оренди на дев’ять ділянок, сім з яких знаходяться на території Центрального ринку. Міська громада отримає більше 200 тис. грн. на рік.

Про це повідомляє журналіст Маю право.

Проводила аукціон Кіровоградська аграрна біржа, яка виборола це право на конкурсній основі. До участі на торгах зареєструвалося близько 20 осіб.

ОНЛАЙН: У Вознесенську проходить аукціон з продажу права оренди земельних ділянок

Інтерес серед покупців викликали декілька земельних ділянок. Зокрема, ділянка по вул.Сухомлинського, 2ж/2 площею 40 квадратних метрів, на якій можливе розташування невеликого торгівельного павільйону біля автобусної зупинки. Право оренди на неї на п’ять років було придбане за 58 001 гривень 50 копійок при початковій ціні 1171,19 гривень Наградською К.П., яка є депутатом Вознесенської міської ради, та членом земельної комісії міськради.

screenshot_11

Також ажіотаж серед покупців розгорівся при продажу чотирьох ділянок, що знаходяться поряд з рибним корпусом Центрального ринку біля автобусних зупинок (вул.Центральна, 6-252/б, /в, /г, /д). Їх площа становить по 5, 6 та по 10 квадратних метрів. Право оренди на них було виборене підприємцями за 20001,32грн., 25101,36грн., 45095 та 61001,76грн. При цьому дві останніх ділянки були також придбані членом сім’ї Наградської К.П. – Наградською О.Ф.

За результатами аукціону за продане право оренди строком на п’ять років на вказані ділянки бюджет міста Вознесенська отримуватиме близько 213 тисяч гривень на рік. За умовами проведених торгів їх переможці повинні сплатити кошти за рік користування землями до бюджету протягом трьох днів з дня проведення аукціону.

http://mayu-pravo.com/news/view/u-voznesensku-proyishli-zemelni-torgi—miska-gromada-otrimae-bilsh-nij-200-tisyach-griven-na-rik-a19556/

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*