Не пропусти

Депутат міської ради Бабаєв А.М., на засіданні постійної комісії звинуватив заступника міського голови Путія Ю.В., в непотизмі (кумівстві) та конфлікті інтересів при плануванні закупки кондиціонерів на 60 тис. грн.

Депутат міської ради Бабаєв А.М., на засіданні постійної комісії 15.08.2017р. звинуватив заступника міського голови Путія Ю.В., в непотизмі (кумівстві) та конфлікті інтересів при плануванні закупки кондиціонерів орієнтовно на 60 тис. грн.

Бабаєв А.М. наголосив, що Путій Ю.В. лобіював, а саме особисто показував своєму куму приміщення, в яких планується встановлення більше 10 кондиціонерів.

screenshot_18

Заступник міського голови Путій Ю.В. підтвердив, що дійсно показував своєму куму приміщення, однак наголосив, що не бачить в цьому нічого протизаконного.

Путій Ю.В. запропонував Бабаєву А.М., взяти участь у торгах.

Депутати наголосили, що закупка кондиціонерів має відбуватися лише через систему Прозоро, і лише з монтажем  та сервісом.

bez-nazvaniya-2screenshot_17

 

2 комментарии

  1. Наблюдатель

    Выбрали? жрите!

  2. Ивахненко В.Н.

    что-то рановато «портомой» начал кумовство проявлять….хотя являясь ярким представителем «птенцов гнезда гержова»( как и его коллега «гармонист»))—даже припоздал…кидают Андрюху в очередной раз : то Васильева, тепрь «Путий… а верній пес «руслан»—служить верно!)))

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*