Депутат Кушнір Ніна Василівна, по заяві якої спиляно каштани на вул. Шевченка, має скласти мандат або звільнитися з роботи

Депутат Кушнір Ніна Василівна, по заяві якої спиляно каштани на вул. Шевченка, має скласти мандат або звільнитися з роботи

КУШНІР НІНА ВАСИЛІВНА, депутат закріплена за округом на Крим-Кавказі.
(Місце роботи, посада — Управління житлово-комунального господарства Вознесенської міської ради, головний спеціаліст).

Депутат Кушнір Ніна Василівна обиратиме для себе, чи залишатися їй депутатом і звільнятися з посади спеціаліста  управління ЖКГ, чи складати депутатський мандат. Такий вибір їй доведеться зробити у випадку, якщо вступить у дію Закон України про службу в органах місцевого самоврядування (проголосований 9 лютого Верховною Радою і готується на підпис Президенту України).

Службовець місцевого самоврядування не має права суміщати службу зі статусом депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, якщо він працює відповідно в апараті, секретаріаті, виконавчому апараті такої сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, у виконавчих органах такої сільської, селищної, міської, районної у місті ради.

Нагадаємо, ще 30 березня 2015 року законопроект був поданий до Верховної Ради тодішнім прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Документ пройшов 15 квітня 2015 р. розгляд Головного науково-експертного управління, а потім Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

До другого читання Верховною Радою були внесені правки, підтримані народними депутатами, за якими передбачається, що службовець місцевого самоврядування не має права суміщати службу із статусом депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, якщо він працює відповідно в апараті, секретаріаті, виконавчому апараті такої сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, у виконавчих органах такої сільської, селищної, міської, районної у місті ради. Також чимало пунктів відведено забороні проводити передвиборну агітацію чи брати в ній участь у робочий час, залучати службовців місцевого самоврядування, державних службовців, працівників бюджетної сфери до участі у передвиборній агітації, акціях та заходах, що організовуються політичними партіями.

img_20170124_120228-300x160

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*