Депутат Чорноморець І.І. «образився» на статтю про себе у ІАП» Вознесенськ Онлайн», та відмовився підтримувати виділення кожному депутату по 50 тис грн

НА ЧЕРГОВІЙ 50 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ 16 ЛЮТОГО 2018 року, депутат Чорноморць Іван Іванович поставив в пряму залежність своє голосування по проекту з виділення кожному депутату по 50 тис. грн., зі своєю образою на статтю про його включення до Єдиного реєстру боржників.

http://voznesenskonline.com.ua/deputat-miskoyi-radi-chornomorets-i-i-potrapiv-do-yedinogo-reyestru-borzhnikiv/

Депутат, обурився увагою до своєї персони і відмовся підтримувати проект рішення:

Про затвердження Програми та Положення «Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень» на 2018 рік.

Однак, ІАП «Вознесенськ Онлайн» вважає, що всі депутати є публічними особами і виборці мають право знати про інфомацію з офіційних реєстрів про депутатів.

Проте  відсутній логічний звязк, з позицією Чорноморця І.І. по вказаній  статті і його позицією по голосування  з виділення коштів депутатам.

Рішення про Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень на 2018 рік, прийнято не було.

В Україні запрацював Єдиний реєстр боржників.

Станом на 14.02.2018р., до реєстру включено депутата  Вознесенської міської ради від Радикальної Партії Олега Ляшка Чорноморця Івана Івановича.

Розмір боргів депутата  та причина їх стягнення не зазначена.

screenshot_1screenshot_2

chornomorets3

https://erb.minjust.gov.ua/

Стягнення коштів: Номер ВП 54839914

Вознесенський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області
тел: (05134) 4-32-06, 4-35-81, 4-33-85
Барабанова Тетяна Олександрівна
тел: (05134)43206
email: info@vz.mk.dvs.gov.ua

Єдиний реєстр боржників — систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження України та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.

Єдиний реєстр боржників утворюється відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» від 2 червня 2016 року (набрав чинності 5 жовтня 2016 року)[1] та Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження від 5 серпня 2016 року (набирає чинності 5 січня 2017 року)[2].

Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

Реєстрація боржника в Єдиному реєстрі боржників не звільняє його від виконання рішення.

3 комментарии

  1. БЫВАЛЫЙ

    Причем одно к другому,не вижу связи.А может дело в том, что он берет пример с Ляшка и становится такой же продажной шлюхой как и его босявка?

  2. У каждого человека, депутата есть свои амбиции. И если они соответствуют тому, что этот человек представляет на самом деле — то это хорошо. А если амбиции зашкаливают — то надо делать выводы , и самому человеку , и окружающим…

  3. БЫВАЛЫЙ

    А как красиво Черноморец И. выступал 24.02.2014 года на митинге-реквиеме за смену власти ,передавал Лукову план мероприятий,выступал за проверку финансовой деятельности исполкома,рыкал на лукавого и в конце 2017 года,будучи депутатом горсовета ,продался тому же Лукову и его команде. Вот такие как Черноморец и ему подобные в конечном счете просрали Майдан , его начинания и надежды нашего народа. ГАНЬБА !!!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*