ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ із Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

19 грудня — День святого Миколая.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята вони пишуть до Святого Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

Останнім часом з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись дітьми, які не отримують достатньої батьківської любові,  даруючи їм подарунки.

Тому, саме в цей день працівники сектору ювенальної превенції Вознесенського ВП ГУ НП України в Миколаївській  області  та спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували свято для дітей, які мають проблеми з законом.  Адже чудес чекають всі, навіть ті, кому потрібно задуматись над правомірністю своїх вчинків.

Сьогодні розмова з підлітками відбулася не про їх вчинки чи відповідальність за скоєне, а  про чудові традиції українського народу, легенди та прикмети пов’язані з Днем святого Миколая. Діти охоче ділились радісними спогадами про минулорічні святкування , а декому святкувати цей день довелося вперше.  Очі дітей горіли радістю та надією на те, що чудо в житті все ж таки буває, головне в нього вірити. На прощання кожен отримав солодкий подарунок та іскорку віри в надію та добро.

Центр соціальних служб

 для сім’ї, дітей та молоді

http://voz.gov.ua/material/6734

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*