Не пропусти

Де на Миколаївщині відшукати тещин язик серед диявольських скель

tild3937-3137-4561-a637-346666616134__photo12nezvidana_voznesenschina_mikolayiv

Де на Миколаївщині відшукати тещин язик серед диявольських скель

В українському «Гранд-Каньйоні» можна побачити унікальні «сковорідки», «тещин язик» та сонячну долину. Величезні валуни, що виглядають посеред ріки, за день розжарюються до такої температури, що на них можна спокійнісінько смажити яєчню. Крім того, лише в Долині Диявола можна побачити ілюстрацію того, яким може бути язик тещі: пробираючись крізь каміння, Мертвовод звужується та показує «гострий язик», який і прозвали тещиним. На світанку та на заході сонця ця місцина здається казковою, адже заповнюється яскравим вогняним сяйвом, тому нерідко тут можна зустріти закоханих, що проводять романтичні побачення на стародавніх скелях.

Актівський каньйон – дійсно унікальне місце сили, де можна підзарядитись енергією з глибин землі. Сюди в основному приїздять туристи-екстремали, які полюбляють підкорювати гірські вершини та готуються до чергового сходження, а також романтичні натури, які шукають відповіді на питання про сенс людського буття. 

Наступною зупинкою нашої подорожі стане родовий маєток козацького роду Скаржинських. Садиба була побудована ще у XVIII столітті Петром Скаржинським, але він відмовився в ній жити, обравши Петербург. По-справжньому оцінив красу цих місць його син Віктор, який і зробив вознесенські землі унікальними. Військовий, в якого раптом прокинулася жага до лісоводства, перетворив посушливі землі півдня України на оазу рідкісних рослин та дерев, висадивши парк «Лабіринт» та Трикратський ліс. 

Маєток Скаржинських досі зберігся в доброму стані. Двоповерхова будівля оповита містичними історіями та легендами. Над головним входом до садиби можна побачити родовий герб. В архітектурі будівлі все продумано до дрібниць, адже маєток декілька разів перебудовували відповідно до побажань Віктора Скаржинского та його дружини Наталі.

 

 

http://mk.depo.ua/ukr/nikolaev/de-na-mikolayivschini-vidshukati-teschin-yazik-sered-diyavolskih-skel-20170216521269

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*