Чемпіонат м. Сміла з традиційного карате «О Спорт! Ти – Мир»

2018-02-25-kopiya

В останню неділю зими, 25 лютого, команда Вознесенського клубу традиційного карате «Дай-Цзі» взяла участь у Відкритому Чемпіонаті м. Сміла з традиційного карате. Вже багато років цей турнір проходить під гаслом «О спорт! Ти –Мир!».

З цього турніру, першого в новому році для команд Черкаської та Миколаївської областей, розпочинається відбір та підготовка до Чемпіонату України. На цей раз в змаганнях прийняли участь три команди з Черкаської області і одна — Вознесенський клуб «Дай-Цзі» з Миколаївської області.

До складу нашої команди увійшли 11 спортсменів: Євтушенко Максим, Євтушенко Олександра, Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія ,Кубицька Юлія, Хмиліна Катерина, Горшньов Вадим, Цабенко Олександр, Гебеш Сергій, Резмеріца Артем, Возна Анна. Тренер команди — Фадєєв Віктор.

Організація, проведення змагань та суддівство були на високому рівні, а учасники намагалися продемонструвати всі свої здібності та навички. Добре виступила і наша команда.

Чемпіоном м. Сміла в категорії «Ката індивідуальні» серед хлопців 14-15 років став Горшньов Вадим.

Призерами в своїх категоріях стали: Кочуг Катерина (3 нагороди), Євтушенко Максим (3 нагороди), Євтушенко Олександра (3 нагороди), Гебеш Сергій (2 нагороди), Гошньов Вадим (2 нагороди), Резмеріца Артем, Кубицька Юлія, Возна Анна, Кочуг Вікторія, Хмиліна Катерина.

В командному заліку ми зайняли друге загальнокомандне місце за підсумками змагань. Вітаємо наших спортсменів з черговим досягненням. Бажаємо їм і в подальшому радувати своїх батьків, тренерів,  Клуб «Дай-Цзі» та всіх вознесенців новими досягненнями та успіхами.

(фотозвіт зі змагань невдовзі буде викладено за посиланням: http://karate-do.mk.ua)

Керівник клубу «Дай-Цзі» Віктор Фадєєв

http://voz.gov.ua/material/7098

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*