Не пропусти

Бюджет участі. Зустріч міського голови з авторами проектів, які пройшли модерацію.

05.11.2019 о 14:00 відбулася  зустріч міського голови та Відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Управління комунальної власності з авторами проектів, які успішно пройшли модерацію і згодом будуть опубліковані для голосування на порталі «Громадський проект» https://voznesenskaotg.pb.org.ua/.
Під час зустрічі обговорювався процес голосування, методи авторизації у системі та способи голосування, яке стартує вже 12.11.2019 й триватиме до 29.11.2019. Автори проектів мали нагоду поставити запитання стосовно публікації заявок у системі та інформаційної кампанії.
1572964625_img_34661572964584_img_3471
http://voz.gov.ua/novini/2729-biudzhet-uchasti-zustrich-miskogo-golovy-z-avtoramy-proektiv-iaki-proishly-moderaciiu.html

1 комментарий

 1. Дуфалак

  Поздоровляю громадо!
  Модерацію пройдено!
  А хто автори проектів?
  Костюков-депутат міськоі ради, підприемець, працюе з металлом, гарно побачимо що побудує….
  Возняк-автор двох проектів, підприемець, працюе з деревом теж переможець цікаво навіщо скількі майданчиків?
  Вдовіченко-депутат міськоі ради, директор кп водопосачання, автор проекту по мусорним контейнерам…..А ми вже знов переходимо на контейнери? Кращеб він прлект по воді запропонував і не ліз в сміття…..
  Про жінку переможця не кажу -гендерна політика
  А от проект Невеселого — депутата обласноі ради відхилено….Ця людина не зручна для мера…вона задае незручні питання, і проект для пенсіонерів нам не потрібен…..
  Робіть висновки громадо!
  Скоро вибори…..
  Депутати в шоколаді, а ми залишаемось знов з чеогами і своіми проблемами….
  Головне зараз сплртивні майданчики для дітей! В школі і в садочках іх не має…..
  Модерація пройдена!Повний одобрямс….Доречи на фото щось не видно головного архітектлра міста….А на віщо він!Вирішаеться все без нього! Всі довольні на фото!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*