Бюджет міста Вознесенська прийнятий вчасне, але…

iz-seti-65

Як свідчать дані громадського моніторингу прийняття бюджету в місті Вознесенську – замало вчасно прийняти бюджет. Треба ще виконувати вимоги Бюджетного Кодексу України…

В загальному рейтингу щодо відкритості та прозорості прийняття міського бюджету м.Вознесенськ  набрав 17,6 балів.

Це середній рівень прозорості, участі та дотримання вимог законодавства у формування бюджету міста на 2018 рік.

( ред. — але у Миколаєві він ще нижчий -13 балів, якщо це втішить міську владу.)

На першому місці – Суми (19,5 балів), на другому – Чернівці (18 балів))

Які показники входять до цього рейтингу?

1.Анонсування засідання бюджетної комісії, на якому відбувалося обговорення проекту рішення про бюджет  — було анонсовано.

2.Консультації з громадськістю щодо проекту рішень про бюджет не проводилося.

  1. Дотримання термінів затвердження бюджету на 2018 рік — не пізніше 25 грудня 2017 року — дотримано.

4.Дотримання термінів оприлюднення проекту рішення про міський бюджет перед розглядом на сесії – за 20 днів до розгляду на сесії – дотримано ( хоча були оприлюднені не всі додатки).

  1. Проведення органами влади консультацій з громадянами («бюджетних слухань») не менше ніж за 2 тижні до оприлюднення остаточного проекту рішення про бюджет міста — не проведено.

6.Оприлюднення звіту з інформацією про враховані та враховані пропозиції громадян до проекту рішення про бюджет – не оприлюднено, так як не було «бюджетних слухань».

                                                 (ред. Із 6-ти показників – не виконано – 3)

__________________________________________________________________________________

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Моніторинг проведено експертами Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади, та Європейського Союзу з використанням Методології оцінки прозорості місцевих бюджетів, яка створена Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в партнерстві з Асоціацією міст України в рамках ініціативи «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» за підтримки Європейського Союзу.

 

За матеріалами http://samoorg.com.ua/blog/2018/02/12/priynyattya-byudzhetu-mikolayeva-2018-bez-byudzhetnih-sluhan-ta-vrahuvannya-propozitsiy-gorodyan/

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*