Бойове «вознесенське дербі» у Вищій лізі першості області закінчилося на користь «Воронівки»

«Воронівка» (Вознесенський р-н) – «Сокіл» (м. Вознесенськ) 2:0 (1:0)

Центральний стадіон міста Вознесенськ, + 20 градусів, 80 глядачів.

Арбітри: Ю. Зеленський, М. Коробань, А. Щірський (усі – Миколаїв). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Мартинівка).

Голи: Вітенко (2, 90).

Попередження: Муляр (72) – «Воронівка».

Своєрідне дербі вийшло за всіма жанрами стилю: команди всю гру провели у боротьбі, тримаючи у напрузі вболівальників та не поступаючись один одному ні на хвилину. І хоча початок зустрічі «Воронівка» може записати у свій актив – номінальні господарі вже на другій хвилині зустрічі відкрили рахунок і мали ще кілька гарних можливостей поцілити у ворота суперника, — але дуже швидко «Сокіл» гру вирівняв і навіть перехопив ініціативу. «Воронівка», яка знаходиться у горі турнірної таблиці, мабуть, не очікувала такого спротиву від команди останнього місця та проґавила кілька гострих виходів до своїх воріт, однак реалізувати гостям свої можливості не вдалося. Гравці ж «Соколу» билися до кінця, лише на останній хвилині захист команди не втримав Євгена Вітенко, який прорвався до воріт і забив дубль в цьому матчі.

Гравець команди «Воронівка» Андрій Соколюк поділився враженнями від гри:

«Гарна була гра, бойова. Суперник був заряджений на перемогу, видно, що команда налаштовувалась і дуже хотіла перемогти. Але ми забили швидкий гол, потім створили декілька моментів, але не реалізували їх, після чого гра вирівнялась. Команда суперника перехопила ініціативу і нам було дуже нелегко. У них також було декілька гострих випадів, але в деяких не пощастило, а в деяких не вистачило майстерності, десь воротар нас виручив. А на останній хвилині ми провели контратаку та забили другий м’яч. Дуже сподобалась гра. При рахунку 1:0 ми могли як пропустити, так і забити. Якщо б на початку матчу реалізували свої атаки, то гра була б зовсім інша. А так ми, забивши швидкий гол, тільки розізлили суперника. Ми не розраховували на таку зустріч, думали все обійдеться малою кров’ю. Мені сподобалась команда «Сокіл», вони збалансовані, намагаються контролювати м’яч».