Не пропусти

Бізнес-розвиток територіальних громад

Бізнес-розвиток територіальних громад
Проведення тренінгів в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)» триває. Протягом цього тижня 15 та 16 серпня 2017 року заходи відбулись в Олександрівській та Прибужанівській об’єднаних територіальних громадах Вознесенського району. Вони були присвячені започаткуванню власної справи, а саме «Бізнес в громадах як запорука їх економічного розвитку. Основи бізнес-планування».
Серед учасників тренінгів – громадяни, які приймають активну участь у житті власних територіальних громад а також безробітні, яким є цікавим цей напрямок діяльності. У зв’язку з відсутністю або недостатньою кількістю пропозицій роботи в сільській місцевості розвиток підприємництва на селі є як ніколи актуальним.
На початку учасники тренінгів ознайомились із загальними поглядами на власну справу, надихаючими прикладами українського та світового сьогодення, із принципами побудови бізнес-моделі власної справи та етапами підготовки бізнес-плану. Виконуючи практичні вправи, присутнім було запропоновано уявити власну справу, перешкоди, на їх шляху, поміркувати над тим, які бізнеси можна започаткувати на селі. Логічно, що серед варіантів власних справ були такі як, вирощування овочів та фруктів. Тож цікавою для присутніх була інформація щодо українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. Проект передбачає посилення можливостей дрібних сільгоспвиробників, малих та середніх фермерів, виробників плодоовочевої продукції та інших зацікавлених учасників Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей, підвищення рівня ведення господарства, рівня стабільності та конкурентоспроможності.
По закінченню тренінгу учасники щиро подякували за надану інформацію, корисні поради та цікаві ідеї для подальшого розвитку бізнесу. А тренери висловили сподівання, що отримані навички стануть їм у нагоді під час організації власної справи.

Фото Вознесенський міськрайонний центр зайнятості.
Фото Вознесенський міськрайонний центр зайнятості.
Фото Вознесенський міськрайонний центр зайнятості.
https://www.facebook.com/vozmrcz/?hc_ref=ARQybqfTh6J_kp_gtpVwFCD1v0G9yKoZSUE9DXO07LJfH1_
BWa5UqWdWgrC7Q3JuqjQ

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*