Не пропусти

Бізнес і влада поводять себе на Україні як окупанти

Міжнародні банки та міжнародні кампанії продовжують перетворювати окуповану Україну у колоніальну країну, яка знищує свою природу і населення заради збагачення кількох казнокрадів та експорту за кордон сировини та чистої ел. енергії.
http://www.energoatom.kiev.ua/ua/actvts/stroitelstvo/buildon/53019-stvorennya_ukranskogo_energetichnogo_habu_na_kordon_z_s_obgovorili_na_kruglomu_stol_u_verhovnyi_rad Створення українського енергетичного хабу на кордоні з ЄС обговорили на круглому столі у Верховній Раді.

bez-nazvaniya
Планується і реалізується проект, згідно якого буде відключений від енергосистеми України другий енергоблок ХАЕС, а підключений на експорт. Для компенсації втрат від відключення ХАЕС2 планують міжнародні кампанії (банкрут Вестенхаус» та К) підвищити потужність на 10% ЮУ2,3 та ЗАЕС 4блоки..
Воду, якої в Україні майже нема, аесівці перетворюють на ел.енергію другого енергоблоку ХАЕС. Яку продають для того, щоб отримані гроші вкласти у будівництво нових енергоблоків атомних станцій. Які будуть випаровувати та забруднювати ту воду, яка життєво необхідна населенню України. При цьому шість ядерних енергоблоків АЕС вганяють у небезпечний режим , примушуючи їх видавати на 10% більше, ніж вони можуть це зробити згідно проекту — гешефт Недашковського, президента Енергоатома, який приведе до збагачення кількох казнокрадів, відсутності питної та зрошувальної води, дуже ймовірної ядерної катастрофи, яке зітре Україну з карти світу.
Оце так гешефт!
Бізнес казнокрадів та олігархів разом з владою поводять себе на Україні, як окупанти. Вивозять з країни сировину та чисту електроенергію, знищуючи природу та населення своєї Батьківщини.
( Википедия — В энергетике хаб — специализированный распределительный центр, разделяющий один маршрут на два и более).

«Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів…» Ліна Костенко

А мені не здається. Я впевнений у цьому. Тому що ліквідація держави відбувається по класичному сценарію.https://news.pn/ru/public/99657 І зброя на цій війні — кредити, а боєприпаси — проценти. Україна вже не здатна обслуговувати свої забов’язання по кредитам. І покірно виконує вимоги банкірів. Втрати населення за роки «незалежості», мабуть, більше, ніж за другу світову та всі голодомори.

Сергій Колєсніков 28.09.17

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*