Не пропусти

Бібліотека № 4 – йде активне обговорення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд

Бібліотека на Північному житловому масиві стала для його мешканців комунікативним центром з різних питань та проблем. Саме до бібліотеки люди йдуть, щоб поділитись радістю, розповісти про нове творче захоплення, запитати поради з життєвих негараздів, знайти однодумців у спілкуванні з конкретних тем, іноді, навіть, посперечатись. Тут змістовно відпочивають і дорослі, і діти.

А цими днями — в бібліотеці йде активне обговорення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенська.

Відділом містобудування та архітектури Вознесенської міської ради передано Комунальному закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» «Комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенська» для надання можливості відвідувачам бібліотек міста прийняти участь в обговоренні Комплексної схеми.

Приємно, що мешканці ІІІ-го мікрорайону – не байбужі до проблем міста.

Єдина думка: схему розміщення по місту тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності потрібно узаконити та затвердити. Чи потрібні споруди, де продається пиво, біля навчальних закладів – треба уважно проаналізувати. І майже кожен, хто прийняв участь в обговоренні схеми, звертав увагу на необхідність вирішити все-таки проблему невеличкого сучасного ринку біля містечка «Казка» (адже і місце виділено, і люди до нього звикли. А далі що: розбиті бетонні столи, сміття, майданчик — не розрівняний… ). А зі стихійною торгівлею треба ж якось боротись!

Під знаком оклику у всіх – питання будівництва туалету біля дитячого містечка та ринку. Вирішимо питання приведення в порядок ринку – відпаде необхідність боротись зі стихійною торгівлею на районі біля ларьків.

Підприємця Полоку А.І. зацікавило на схемі розміщення невеликої споруди для ремонту взуття по вулиці Будівельників (на зупинці транспорту) — дуже вдала пропозиція. Бодюл І.В., вихователь, вважає, що ця схема є конкретним кроком для того, щоб наше місто стало кращим, а тимчасові споруди встановлювалися лише відповідно до затвердженої схеми. Читач бібліотеки Фабрікова Л.І.: «…мешканці північного мікрорайону вже звикли до саме такого розташування тимчасових споруд. Нам зручно. Знаємо, де що купувати. Якщо хочемо жити так, як у Європі – треба активно змінюватись самим та змінювати все навколо себе. Головне дотримуватись порядку та законів. Якщо в майбутньому по місту будуть будуватись такі сучасні зупинки для транспорту — прекрасна ідея, мені вона дуже подобається…»

Переселенка із Макіївки, Баранова О.В. висловила своє бачення розташування тимчасових споруд для торгівлі біля ЗОШ № 6: вважає, що їх забагато, краще щось встановити для дитячого дозвілля… Арка дуже гарна запропонована для Центрального ринку – таку ж ми хочемо бачити і на ринку нашого мікрорайону! Будівельник Міндрул А.В. — як фахівця, мене хвилює, щоб тимчасові споруди для торгівлі були встановлені на підставі єдиного порядку, який діє в місті, та будувалися з дотриманням відповідних розмірів та норм, виконувалися з якісних матеріалів. Запропонований колір тимчасових споруд – над цим слід ще подумати. Користувач бібліотеки, Настя К. (прізвище не вказано за бажанням користувача): «…моя бабуся інколи виходить до «Катрану», щоб продати невелику кількість овочів та домашніх яєць. Коли збудують на мікрорайоні ринок, торгувати можна буде в гарненьких будиночках. Якщо є багато чим торгувати – це добре, заплатив за будиночок – і торгуй цілий день. А моя бабуся? Де буде місце, щоб і вона якусь годинку могла поторгувати? Вона ж не буде орендувати цілий будиночок?! Як бути? На схемі я таких місць не побачила…» Пенсіонерка Максютенко Л.В.: «…Мене радує те, що ця Комплексна схема приведе в місті все в порядок. Узаконить встановлені споруди. А не бажає підприємець оформити відповідно чинного законодавства свою споруду, це зробить інший підприємець, який отримає дозвіл на це місце. Схему продумано, затвердити її та керуватись нею…»

Комунальний заклад «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» — продовжує обговорення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Вознесенська.

Ви також можете приєднатись до цього обговорення! Вам потрібно просто прийти до бібліотек міста, переглянути Комплексну схему, залишити письмовий відгук у журналі обговорення.

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/6185

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*