Безкоштовна стерилізація тварин продовжується

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва висловлює щиру подяку небайдужим мешканцям міста за турботу «про друзів наших менших», які звернулись за направленням на безкоштовну стерилізацію тварин.

З 1 січня 2018 року Управлінням житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради до Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини видано 24 направлення на безкоштовну стерилізацію тварин. Дякуємо усім небайдужим мешканцям міста!

Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій, закликаємо голів ОСББ, ЖБК, усіх небайдужих та активних мешканців нашого міста не бути пасивними та проводити безкоштовну стерилізацію!

Усім бажаючим простерилізувати собаку необхідно звернутися до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради (пл. Центральна, 1, 3 поверх, каб.37) за направленням на безкоштовну стерилізацію.

Пам’ятайте, що після проведення стерилізації необхідно обов’язково доглянути тварину! Додаткова інформація за тел. 4-52-86.

Вказані заходи зменшать кількість безпритульних тварин на вулицях міста!

Управління ЖКГ та КБ ВМР

http://voz.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/74-bezkoshtovna-sterylizaciia-tvaryn-prodovzhuietsia.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*