Басейн запрацював на повну потужність

Після двомісячного ремонту душових кімнат у ФОК «Водограй» 29 грудня відбулось Новорічне свято. Першими відвідали оновлений басейн усі бажаючі діти.

Завдяки адміністрації та працівникам Центру дитячої та юнацької творчості свято вийшло цікавим, веселим, щирим. Діти розважились, змагались у конкурсах, відповідали на запитання вікторини. Десять учасників виграли квитки на разове відвідування басейну. Старші вихованці секції плавання під виглядом піратів показали майстер клас молодшим учасникам. Учасники свята фотографувались біля новенької фотозони. Увівши в пошукову стрічку соціальної мережі Facebook хештег — #vodogray, Ви зможете побачити ці фото, а також іншу інформацію стосовно роботи Вознесенського МЦ ФЗН «Спорт для всіх».

У цей самий час вихованці секції греко-римської боротьби змагались між собою в рамках свого внутрішнього передноворічного турніру. Борці показали не лише силу, спритність та волю до перемоги, а ще й братерство. Нагородження проводили батьки чемпіонів. Це було дуже по-сімейному. Тренери привітали своїх вихованців та їх батьків з Новим Роком.

Тож і ми вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Приходьте до нас та оздоровлюйтесь!

Іван Алексєєв, директор КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх»

 

http://voz.gov.ua/material/6798

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*