Активно запрацювала «Картка вознесенця»

15 грудня відбулось чергова нарада щодо функціонування «Картки вознесенця». Участь у нараді взяли міський голова Віталій Луков, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій, розробник «картки» Андрій Жуков та представники установ та підприємств, за якими закріплені такі модулі, як «Медицина», «Транспорт» та «Торгівля».

На початку зустрічі зазначено, що вже роздано близько 14 000 карток. Нині активно «Картку вознесенця» отримують діти шкільного віку.

Начальником Управління соціального захисту населення ВМР Іриною Шишлянніковою запропоновано ідею щодо запровадження нового модулю «Соцпослуги», який надасть змогу вознесенцям отримувати державні допомоги, пільги та субсидії по спрощеній системі.

Для вдосконалення модулю «Транспорт», у грудні ще 4 міські маршрути почали працювати з «Карткою вознесенця», а саме – №11 (Ринок-Автобаза), №15 (Ринок-Шкірзавод), №35 (Сирзавод/Ринок/3-й мікрорайон), №35/1 (Сирзавод/Ринок/Автобаза). До кінця року планується підключення ще 2-х маршрутів — №10 (Автобаза/Ринок/3-й мікрорайон) та №6/2 (Ринок/3-й мікрорайон/Сирзавод).

Нагадуємо! «Картка вознесенця» надає знижку у транспорті ЛИШЕ ПЕНСІОНЕРАМ ТА ПІЛЬГОВИМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ. Всі інші категорії населення користуються міським транспортом на загальних засадах.

Андрій Жуков зауважив, що завдяки запровадженню модулю «Торгівля», який дає змогу власникам «Картки вознесенця» отримувати знижки у місцевих магазинах, містяни стали активніше отримувати «картку».

Робота продовжується, тож планується робочий візит до Вінниці з метою отримання корисної інформації щодо формування єдиної електронної бази мешканців.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6725

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*