Активна молодь прагне до отримання управлінського досвіду

1 листопада у Вознесенському міському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося представлення проекту «Молодь у владі», який має на меті підвищити рівень управлінської освіти молоді, розширити знання про діяльність та права органів державної влади та місцевого самоврядування, підтримати творчу молодь, сприяти вихованню патріотизму та моральності молоді.

Статистичні опитування свідчать про те, що лише 5% молодих людей України належать до молодіжних організацій або знають про них. У країнах Європи такий відсоток становить понад 20%. Це призводить до того, що переважна більшість рішень для молоді приймається саме без неї. Тому, це хороший шанс знайти своє місце у житті, можливість бути активним учасником позитивних змін, які відбуваються у Вознесенську. З боку влади — крок до ще більшої відкритості та прозорості перед громадою, як того вимагають тенденції розвитку сучасного світу.

Організатори проекту: Виконавчий комітет Вознесенської міської ради, Управління освіти ВМР та Вознесенський міський центр дитячої та юнацької творчості.

Учасники: члени гуртка «Лідерство-запорука успіху» та представники органів самоврядування всіх загальноосвітніх шкіл міста.

Завдання: об’єднати здібності та зусилля молодих, талановитих, ініціативних, споріднених національною ідеєю юних громадян для підвищення державної молодіжної політики на регіональному рівні.

Тривалість: 1 рік.

Напрямки стажування: соціальний, економічний, освітній, містобудівний.

Фінансування проекту: за рахунок залучених коштів.

В рамках проекту буде проведено зустріч з міським головою «10+10», де молодь поставить 10 запитань міському голові про роботу у владі, а міський голова відповідно 10 своїх запитань молоді з тем, які його цікавлять. Також учасники проекту будуть відвідувати апаратні наради, засідання виконавчого комітету, постійних депутатських комісій, сесій та наради. На останньому етапі роботи учні повинні будуть зробити фотографію робочого дня працівників міської ради та органів місцевого самоврядування.

Кожному з присутніх було роздано орієнтовний план роботи над проектом та запропоновано у разі потреби внести свої пропозиції щодо доповнення його певними пунктами. Представники влади та молодь дуже активно обговорили план та обмінялись цікавими ідеями. Пропозиції було занотовано координаторами проекту та в найближчому майбутньому мають бути реалізовані.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6533

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*