Скандал у благородному сімействі або директором КП «Водопостачання м. Вознесенська» призначено Вдовіченка О.Г., який є одночасно директором та засновником приватної фірми і депутатом міської ради.

screenshot_3screenshot_2

Скандал у благородном сімействі або директором КП «Водопостачання м. Вознесенська» призначено Вдовіченка О.Г., який є одночасно директором та засновником приватної фірми і депутатом міської ради.

Відповідно до розпорядження міського голови № 205-р від 30.12.2016р. на посаду директора  ВДОВІЧЕНКА Олексія Григоровича призначено  з 30 грудня 2016 року та посадовим окладом 7257,60 грн. про, що укладено контракт №57 від 30.12.2016р.

Підставою призначення Олексія Григоровича, на посаду директора комунального підприємства є його заява, конкурсу не проводилось і программа нового очільника не відома.

Однак, резонансним фактом в цьому призначенні є навіть не те, що Вдовіченко О.Г. є депутатом Вознесенської міської ради.

Скандальним виявилось, що на момент свого призначення директором КП «»Водопостачання м. Вознесенська» Вдовіченко О.Г. є директором та засновником приватної фірми ТОВ ЮФ «ФЕМІДА ВОЗНЕСЕНСЬК» (40393075).

Вдовіченко О.Г. директором ТОВ ЮФ «ФЕМІДА ВОЗНЕСЕНСЬК» (40393075) є з 24 березня 2016 року.

Відповідно, до виписки ЄДРПОУ на момент свого призначення  керівником комунального підприємства та офіційним початком роботи, одночасно  перебував у статусі директора приватної фірми.

Той факт, що Вдовіченко О.Г. є засновником приватної фірми не викликає нарікань, але одночасне перебування його на посадах директора приватної фірми і комунального підприємства та його учась у їх операційній діяльності викликає запитання.

Крім того, таке сумісництво може мати ознаки корупційного правопорушення та містити конфлікт інтересів.

Просимо також, Олексія Григоровича у разі можливості, публічно надати інформацію про його плани сумісництва, щодо  директорства у вказаних вище підприємствах.

http://voznesensk.org/doc/2949

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*