Не пропусти

Можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості

Постійна інформаційно-роз’яснювальна робота Вознесенського міськрайонного центру зайнятості дає свої результати – все більше громадян дізнаються про різноманітний спектр послуг служби зайнятості та виявляють бажання ними скористатись. Зараз триває активна презентаційна робота щодо можливостей навчання у навчальних закладах Державної служби зайнятості. В рамках цієї роботи, 17 серпня 2017 року відбулась чергова зустріч з безробітними громадянами. Клієнти Вознесенського МРЦЗ мали можливість дізнатись не тільки про переліки професій, за якими навчають, терміни та умови навчання, а й про випускників цих навчальних закладів. Фахівець з профорієнтації Чорна Ірина розповіла присутнім, що протягом 2017 року 4 безробітних здобули нові професії та отримали кращі можливості реалізувати себе в якості електрогазозварників та перукарів.
Тож, якщо ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – скористайтесь можливістю зробити це через якісне ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ. Державна служба зайнятості пропонує Вам професійне навчання в одному з центрів професійно-технічної освіти (ЦПТО) – начальному закладі сучасного європейського рівня.
ЦПТО мають великий спектр професій та напрямків підготовки робітників для усіх галузей економіки: промисловість, будівництво, транпорст і зв’язок, сфера послуг тощо.
Пропонуємо Вашій увазі:
Дніпропетровський ЦПТО ( http://cpto.dp.ua/ )
Донецький ЦПТО ( http://doncpto.com.ua/ )
Івано-Франківський ЦПТО ( http://cpto.if.ua/ )
Львівський ЦПТО ( http://profc.lviv.ua/ )
Одеський ЦПТО ( http:/www.profcentre.odessa.ua/ )
Рівненський ЦПТО ( www.rcpto.org.uа )
Сумський ЦПТО ( http://scptu.sumy.ua/ )
Харківський ЦПТО ( http://www.osvita.cz.kh.ua/ )
Херсонський ЦПТО (www.khecpto.org.ua)
Полтавський ЦПТО (cpto_pl@ukr.net)
Луганський ЦПТО (http:/www.dcz.gov.ua/lug/control)
Пам’ятайте, обрана Вами професія надасть широкі можливості для самореалізації та швидкого працевлаштування. ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР — СТАНЬТЕ УСПІШНИМИ В ЦЬОМУ ЖИТТІ!
Ознайомитись з графіками відкриття навчальних груп Ви можете у будь-якому територіальному органі державної служби зайнятості України, зокрема у Вознесенському МРЦЗ:
М. ВОЗНЕСЕНСЬК, ВУЛ. КИЇВСЬКА 97
ТЕЛ. (05134) 4-50-29
Детальну інформацію щодо умов проходження навчання можна отримати під час семінарів а також індивідуальних консультацій у спеціаліста з професійного навчання Вознесенського МРЦЗ.

Фото Вознесенський міськрайонний центр зайнятості.
 https://www.facebook.com/vozmrcz/?hc_ref=ARR27cjUmEEqcpc2-qfwcNxkzgJwDxxCjWla40iV7xNqgxXgu5rRpoj_Lq4e20Bklog&fref=nf
 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*