Не пропусти

Бібліотека і книга у процесі національно-патріотичного виховання місцевих громад

16 серпня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників ЦБС та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) за темою: «Бібліотека і книга у процесі національно-патріотичного виховання місцевих громад».

Відкрила семінар директор бібліотеки – Доброжан Л.С., яка акцентувала увагу присутніх на важливу роль патріотичного виховання громадян,  враховуючи соціально-політичні реалії сьогодення.

На семінарі були присутні Торопін О.О. – керівник апарату Вознесенської РДА та Аркуша В.І. – начальник відділу культури, молоді та спорту Вознесенської РДА.

imagedsc06666

Олександр Олександрович Торопін звернувся до учасників семінару та наголосив на необхідність продовження плідної праці центральної районної бібліотеки з бібліотеками-філіями саме в період децентралізації влади та організації ОТГ, а також зупинився на організації підготовки та відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності в населених пунктах Вознесенського району.

Валентина Іванівна Аркуша в своїй промові закликала бібліотечних працівників стати справжніми інформаційними центрами на селі та завжди  залишатися душею громади.

Бібліотекарі отримали корисні консультативні поради «Форми і методи бібліотечного впливу на формування патріотично-свідомої особистості», переглянули відеоролік «Історія незалежності України» (до 26 річниці Незалежності України), ознайомилися з новими виданнями патріотичного напрямку, що надійшли в серпні до сільських бібліотек, прийняли участь  у засідання круглого столу «Бібліотека – платформа для національно-патріотичного виховання підлітків та молоді». Під час професійного спілкування бібліотекарі ділилися набутим досвідом роботи в цьому напрямку. Розповіли про заплановані заходи під час святкування Дня Незалежності.

dsc06662

Фахівцями ЦРБ для бібліотекарів сільських філій було підготовлено буклет з методичними рекомендаціями  «Є така країна – Україна».

Директор ЦБС Л.С. Доброжан донесла до колег інформацію про участь в регіональній Літній школі з адвокації на базі КУ «Вітовської ЦБС» організованою Миколаївським регіональним відділенням УБА та обласною бібліотекою ім. О. Гмирьова.

Прес-центр Вознесенської ЦБС

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=38845

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*