Не пропусти

7 та 8 лютого в Бузькій об`єднаній територіальній громаді пройшов тренінг

Тренінг з Ґендерно-оріентованого бюджетування в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)

      7 та 8 лютого в Бузькій об`єднаній територіальній громаді пройшов тренінг на тему: «Ґендерно-оріентованого бюджетування». 
 Проект «Гендерне бюджетування в Україні» (ГОБ) працює в Україні з листопада 2013 року. Його мета – створити умови для ОТГ, за яких вони зможуть краше керувати ресурсами, підвищити якість послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян з урахуванням різних потреб жінок і чоловіків шляхом впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування. Кінцева мета ГОБ – посилення результатів бюджетної політики шляхом введення ґендерного і соціального аспекту як аналітичної категорії, що безпосередньо сприяє реформуванню управління державними фінансами. Тобто ГОБ – одна з потужних реформ фінансової системи України.    
   Гендерно орієнтоване бюджетування надає нам інструмент, з допомогою якого аналізуються бюджетні видатки на чоловіків і жінок, з урахуванням їхнього соціального статусу та місця проживання.       Гендерна рівність – це не лише питання прав людини. Вона також є важливою частиною економічного і соціального розвитку суспільства. Ця взаємозалежність спостерігається в найбільш розвинених країнах світу, в яких найкраще забезпечена рівність між чоловіками і жінками, як, наприклад, в Ісландії, Швеції, Норвегії.
http://buzkagromada.gov.ua/new/genderno-orientovane%20budjetuvannia.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*