6 грудня – День Збройних сил України

Шановні військовослужбовці!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних сил України, з святом тих, хто ризикує власним життям, з честю та гідністю щоденно виконує свій громадянський та військовий обов’язок.

zsu

Сьогодні тисячі офіцерів і солдатів героїчно захищають нашу Батьківщину на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Щодня ми стаємо свідками їх високої мужності, сміливості, готовності покласти свої життя за мирне небо над Україною.

Агресія ворога стала початком великого відродження української армії. Ми є свідками того, як нові підходи, принципи суттєво впливають на формування армії, яка вже сьогодні про свою силу заявила не тільки на європейській, а і на світовій арені. Тож нині ми справді здатні захистити Україну від ворога і дати їм належну відсіч.

Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди.

Бажаємо вам незламної волі у подоланні усіх труднощів, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, миру і спокою на українській землі.Знайте, ми віримо в силу українського війська і в мирне щасливе майбутнє України!

Шана і низький уклін вам за вірність! Вічна пам’ять героям, які віддали життя заради України.

Міський голова Віталій Луков

Секретар міської ради Лариса Торжинська

http://voz.gov.ua/material/6667

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*