СВЯТО СІМ’Ї В БІБЛІОТЕЦІ №1

СВЯТО СІМ’Ї В БІБЛІОТЕЦІ №1

В щасливі і сумні години,

Куди б нам не стелився шлях,

Не згасне вогнище родинне

В людських запалених серцях

Дмитро Білоус

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить багато свят, причому, не лише професійних, а й загальнолюдських – близьких всім і кожному. До таких свят відноситься Міжнародний День сім’ї.

Цього дня є чудовий привід, щоб сказати своїм близьким прості й водночас найважливіші слова – «Я люблю і ціную тебе, це щастя, що ми – сім’я!»

Існує приказка: «Мій дім — моя фортеця». Але «дім» — це не тільки чотири стіни, сенс тут закладений набагато більш широкий. Фортеця — це в першу чергу сім’я ті люди, які живуть під одним дахом, ділять між собою всі радощі й негаразди і в першу чергу приходять один до одного на допомогу.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що сім’я — основа будь-якого цивілізованого суспільства, адже дитині тут з народження прищеплюються необхідні для життя якості: здатність любити і поважати інших людей, піклуватися про них і зважати на їх потребами. Саме сім’я є основним хранителем загальнолюдських цінностей і культурних традицій свого народу, вона виступає сполучною ланкою між поколіннями. Тут починається формування людини як громадянина своєї країни.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї та  Дня матері 15 травня   бібліотека №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська», запалила родинний вогник «У сімейному колі». Фахівцями Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради та центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді до бібліотеки були запрошені багатодітні сім’ї, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти, загиблих учасників АТО.

Працівники бібліотеки Барановська Р.В. та Саган В. Л. розповіли дітям про   сім’ю, рід, родину, як основи  життя, поговорили про цінність всього того, що пов’язує їх  із сім’єю, родиною та батьківською домівкою. Діти дізналися, що справжнім громадянином своєї країни є той, хто вміє шанувати батька і матір, куточок, де народився, де отримав перші уроки добра і справедливості.

Багато теплих слів прозвучало на заході про самих рідних людей – маму, тата, бабусю, дідуся. Яскравим забарвленням заходу були художні номери у виконанні Фріжи Владислави та Богдана, Кайтанських Дарії та Артура, Сіваченка Євгена, Парапіра Віталія та Ломова Артема, якими діти дякували  своїм найріднішим людям за любов, добро й ласку.

Свято пройшло у дружній, теплій атмосфері. Дітям прививали повагу до найближчих і найрідніших людей та здатність завжди пам’ятати місце, де народилися, рідну оселю. Дорослі й діти приймали активну участь у ігровому шоу, у всіх конкурсах та вікторинах.

Наприкінці заходу головний спеціаліст УСЗНВМР Завальна Н. В. подарувала усім присутнім збірку творів дітей та батьків з багатодітних сімей області «Моя щаслива родина», в яку ввійшли вірші трьох талановитих дітей з Вознесенська: Левенцової Марії, Балбазан Даніїла та Хомік Софії.

Потрібно завжди пам’ятати, що сім`я — це найважливіше в житті, без неї ми мало чого досягнемо і не зможемо бути щасливими в повному розумінні цього слова. Саме в ній ми розвиваємося, стаємо на ноги, вчимося бути справжніми людьми, відчуваємо любов і підтримку, звикаємо цінувати і поважати. Бережіть себе і своїх рідних, проводьте якомога більше часу разом.

 Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/5797

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*