4 січня 2018 року відбулося засідання робочої групи щодо створення нового сайту міста Вознесенська

 

Під час роботи були обговоренні питання доцільності створення нового сайту, а не удосконалення існуючого сайту. Голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю Ю.М.Кондратєнков навів ряд аргументів на захист існуючого сайту міста Вознесенська, який на сьогодні є єдиним в Україні оригінальним, незвичайним, функціональним і зрозумілим у користуванні.

robocha-grupa-po-saytu-4-01-2018-007

Те, що пропонується – є одна із тисяч версій сайту, які вже існують в Україні не перший рік, і схожі один на одного як брати-близнюки.

До того ж, у нас був офіційний сайт міста Вознесенська, на якому будь-які установи та організації міста мали змогу розміщувати свою інформацію, то тепер пропонується зробити сайт міської ради.

Про технічні переваги існуючого сайту розповіла членам комісії голова громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» Тетяна Зелінська, яка не є членом робочої групи, але звернулася до керуючого справами Сербенюк Н.М. з проханням дозволити прийняти участь у роботі робочої групи, як колишньому ініціатору і розробнику структури існуючого сайту.

robocha-grupa-po-saytu-4-01-2018-005

Якщо коротко, то те, що пропонують нові розробники сайту – це найпростіша модель сайту, який робиться за 30 хвилин. Але потім, коли необхідно щось змінити, це буде зробити досить важко. Простіше удосконалити існуючий сайт, замінити відповідні модулі на сучасніші і не створювати новий велосипед.

robocha-grupa-po-saytu-4-01-2018-006

Думки члені робочої групи розділилися. Наступне засідання відбудеться у наступний четвер. Час буде уточнений.

Якщо є небайдужі вознесенці, яким цікава ця тема, слідкуйте за нашими повідомленнями.

 

В додатку зроблені скріншоти існуючих сайтів з Інтернета, перших підряд з трьох сторінок Google.

Завершує підборку скріншот проекту нового сайту Вознесенська та існуючого.

Запрошуємо переглянути.

screenshot_3screenshot_6

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*