4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято

zaliznichniki

Шановні залізничники!

Залізниця – одна з найважливіших ланок транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя. Нині активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технічні рішення, орієнтовані на європейські норми і стандарти, завдяки чому забезпечується входження наших сталевих магістралей до системи міжнародних транспортних коридорів.

Залізничники – це ті, хто подає приклад високої відповідальності та справжнього професіоналізму. Вони зуміли створили міцну галузь, яку сьогодні по праву називають потужним локомотивом національної економіки. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Тож вітаємо трудові колективи залізниць із професійним святом та висловлюємо вдячність за добросовісну працю всім співробітникам галузі. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, щастя і добра. Нехай на життєвих та професійних перехрестях вас завжди супроводжує зелене світло.

міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська

http://voz.gov.ua/material/6537

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*