Не пропусти

30.03.2018р. виконком планує затвердити КП «Єдність» нові тарифи

ednist-300x225

Відповідний проект рішення, внесений в порядок денний на засідання Виконавчого комітету 30.03.2018г.

Проект рішення оприлюднений на офіційному сайті, однак самі тарифи не зазначені та не оприлюднені додатки до рішення станом на 22.02.2018р.

УКРАЇНА
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від ________________ № ________

м. Вознесенськ

Про встановлення скоригованих тарифів

Комунальному підприємству «Єдність»

на послуги з утримання будинків і споруд

та прибудинкових територій у м. Вознесенськ

 

Розглянувши звернення Комунального підприємства «Єдність» від 15 лютого 2018р. № 11, протокол засідання робочої групи з попередньої перевірки розрахунків економічно-обґрунтованих витрат на житлово-комунальні послуги, що надаються в м. Вознесенськ від 08 лютого 2018р. № 2, відповідно до статей 7, 31,32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказу Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (зі змінами), керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вознесенської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Встановити Комунальному підприємству «Єдність» тарифи на послуги з утримання впорядкованих житлових будинків і споруд та прибудинкових територій для розрахунків з населенням міста (додаються).

  1. Встановити Комунальному підприємству «Єдність» тарифи на послуги з утримання невпорядкованих житлових будинків і споруд та прибудинкових територій для розрахунків з населенням міста (додаються).

4.Відділам апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити:

1) інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю – оприлюднення цього рішення в газеті «Новини Вознесенська: день за днем»;

2) загальному відділу – розміщення цього рішення на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська.

5.Зобов’язати Комунальне підприємство «Єдність» (Пілюга О.Г.) повідомити споживачів про зміну тарифів не пізніше ніж за 15 днів до введення їх у дію.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сметану Ю.О.

Міський голова                                                                                 В.Д. Луков

 

 

 

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*