28 грудня відбудеться відкриття тротуарної доріжки з велосипедною смугою по вулиці Михайлівський

 

Час відкриття поки що невідомий. Це залежить від часу прибуття до Вознесенська губернатора Миколаївської області Олексія Савченка.

bez-nazvaniya

Жителі вулиці Михайлівської вдячні міській владі за цю доріжку.

Але, заради справедливості, необхідно зауважити, що при влаштуванні цієї доріжки були допущені ознаки порушення технології, відхилення від проектно-кошторисної документації.

Думаємо, що губернатору Миколаївської області буде цікаво про це почути під час відкриття.

9 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  От якби губернатор під час відкриття тротуару дав добрячої прочуханки міському голові в присутності громади за таку ганебну якість матеріалів, з яких побудована доріжка та ще й Сметані давби під хвіст за негативний контроль при будівництві такого вкрай важливого об*єкта. Мало того що тротуар побудований з численними порушеннями,та тепер Луков ще й попіариться на цьому.Чергова палка в копілку мера-іноватора. За 2,8 млн.грн. повинен бути побудований дуже якісний тротуар,а цей дай Боже щоб пережив зиму,він вже зараз розсипається. По » новітній технологіі » постелену асфальтну суміш поливають якимось розчином та гріють газовою горілкою,оце вже буде доріжка. А кошти бюджетні.

 2. Татьяна

  Про все це губернатору має хтось розповісти… До відкриття, під час відкриття , після…
  Думає, що знайдеться кому…
  Тільки є великий сумнів, що губернатор нас почує, бо міський голова Вознесенська — поза конкуренцією в Миколаївській області…

 3. Гаврило

  А це фото справжньоі вознесенської доріжки чи взяте з мережі? Размечтался?
  Якість роботи покаже травень місяць,якщо розвалиться доріжка от тоді й можна буде взяти за причинне місце кого треба!

 4. БЫВАЛЫЙ

  Якби Ви побачили своїми очима якість виконання робіт при будівництві тротуара та який асфальт поклали ,то зрозумілиб скільки грошей у громади вкрадено.І як завжди поліція та прокуратура сліпі,а вже пора когось засадити за грати за такі діяння.

 5. Помню при Гержове по его программе освещения в городе вкрутили лампочки на улице Чапаева. Так закатили торжественный концерт. Бейзикстэп, народные певцы и еще какая то шароварщина. Фотоотчет имелся в ДзД. Инноватор Вселенной далеко не ушел. Открытие тротуара превратили в событие век, затмившее карточку вознесенца. Если честно, то это стыдно! Даже не стыдно, это позор! Рекомендую публично бойкотировать это мероприятие. Пусть придут только согнанные рабы-бюджетники и инновационный перед ними мечет бисер.

 6. Порохобот

  Сегодня в 12 часов работников детских садов выгоняют на открытие, в садиках остаются только нянечки. Я бы на месте родителей забрал детей.

 7. Татьяна

  А сколько тех же самых нянечек и техработников работали вчера на благоустройстве этой тротуарной дорожки…
  Если бы директора бюджетных учреждений могли бы рассказать то, о чем они думают и что они знают?
  НО… у тех пенсия на носу, у тех боязнь потерять работу…
  Вот так и живем. И поем дифирамбы супинаторам

 8. БЫВАЛЫЙ

  Дифирамбы мэру-супинатору поют очень многие и большинство депутатов,чем он славно пользуется . Интересно, какую-же позицию займут депутаты- новички, ведь каждый из них уже побывал на » собеседовании», будут ли они придерживаться законности и иметь свое мнение при принятии решений на благо громады или станут очередными луковскими кнопкодавами ?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*