Інтерв’ю кандидата в народні депутати по 131 округу Вишняка С.В.

 

5646

Інтервю

Де ви народились ?

З повною впевненістю  можна сказати — я 100 відсотковий корінний мешканець Вознесенська. Я тут народився, моя дружина та мої обидва сини теж народилися в Вознесенську. Навчався я у ЗОШ №6, а потім у ЗОШ №8, яку закінчив з відзнакою. В якій також навчалися  сини.

—  Що Ви можете розповісти про свою роботу? Я так розумію, що вона теж у Вас повязана з Вознесенськом?

Взагалі, початок кар’єри відбувся в Южноукраїнську.  Після закінчення Одеського Економічного Університету, поїхав працювати в Южноукраїнську податкову інспекцію, де пропрацював рік, я би сказав зі значними успіхами.  А потім я повернувся до Вознесенська де пішов працювати на відомий на всю Україну шкірзавод «ВОЗКО». Там я працював в різних економічних службах підприємства близько 6 років. А потім ще довго був пов’язаний з цим підприємством.

—          Які є речі, якими Ви пишаєтесь,  є для Вас знаковими? Можливо знаковими для вашого рідного міста?

Так, дійсно, є такі речі. По перше в 2007-2008 році я керував будівництвом відомого в Вознесенську великого торгівельного центру «В-Центр». Дуже багато було роботи,  та я виконав те, що ми планували. При тому,  мені вдалося зменшити вартість будівництва і зробити, як я вважаю, цю будівлю  краще ніж було в початковому проекті. І зараз ця будівля є окрасою центра міста. Потім я на протязі 6 років керував цим торгівельно-офісним центром. Ми відкривали супермаркет, який я знаю дуже подобався мешканцям Вознесенська, потім я відкривав кафе «V-club», дитячу ігрову кімнату.  У мене було велике бажання зробити гарний торгівельний центр як в Одесі, Києві. Але в  2014 року відбулись деякі зміни. Підприємство яким я керував, змінило напрям своєї діяльності. На базі збанкрутілого ПАТ «ВОЗКО» наше підприємство почало діяльність з виробництва та продажу шкіри для взуття та галантереї. Це було дуже важливим завданням зберегти найбільше підприємство Вознесенська, і одне з найбільших підприємств легкої промисловості України. Це сотні робочих місць, великі виробничі потужності і значний економічний вплив на наш регіон. Нам це вдалось і в 2017 році підприємство вже досягло обігу 250 млн. грн. на рік.           За 4 роки роботи поки  я керував підприємством було сплачено більше 100 млн. грн. податків. Значно зріс експорт підприємства  та імпорт .     В 2018 році я заснував нове підприємство «Корисні Напої»  і планую знов створювати робочі місця і розвивати виробництво.          А ще, я пишаюсь, що  завжди намагався, по можливості, допомагати людям, які того потребують. І я знаю, що мені вдячні і я не намагався з того нічого мати, просто вдячність.

—          Ви раніше не займались політикою, чому зараз вирішили?

Так, я ніколи не займався політикою. Але я зрозумів одну річ: якщо ти не займешся політикою, політика займеться тобою. Так і сталося.  Можна багато працювати, робити свою справу добре, що я завжди робив, але коли навколо в країні безлад і розруха, влада у нездар і корупціонерів нічого в країні не зміниться, навпаки буде лише гірше. Чесно кажучи на виборах 2014 я віддав свій голос Порошенко,  вірив, що будуть добрі зміни. Але на жаль  є дуже велике розчарування.            Давайте подивимось, що відбувається в країні останні 15 років:    За останні 15 років Україна пережила 2 революції, 5 років триває війна, яка забрала життя десятків тисяч українців, тисячі сімей втратили на цій війні родичів; мільйони українців змушені були залишити свої домівки. Україна втратила величезні території. А скільки людей поїхали з України?  За різними розрахунками від 7 до 10 мільйонів населення.

А щодо смертності: Україна, яка знаходиться в самому центрі Європи, займає  четверте місто в світовому рейтингу за рівнем смертності. На 100 померлих в Україні  приходиться усього 63 новонароджених.

ВВП Ураїни в 2007 році був 180 млрд.долл., а 2018 році – 127 млрд. долл. І нам з Вами розповідають про економічне зростання?

Таке становище України я би без перебільшення назвав катастрофічним і це стосується кожної сфери нашого буття. Я бачу, що людей кинули напризволяще. Наприклад, мої батьки зі стажем 40 років мають 2100 грн. пенсії і, наскільки я знаю,  таку пенсію  отримають 60 % пенсіонерів. Таке враження, що держава живе окремо від своїх громадян. У мене в житті є правило: «Маєш бажання щось зробити добре, зроби це сам і нікому не довіряй». І я спільно з партією «Об’єднання «Самопоміч»» буду намагатися це зробити. Мені дуже подобається ця партія, тому що там дійсно згуртувалися дуже порядні та відповідальні люди які за час перебування в Парламенті не заплямували себе корупцією та будь якими скандалами, подавали та приймали потрібні нашій країні законопроекти.

—          То, що ви вважаєте потрібно зробити в нашій державі, що першочергове?

По перше – це захистити людей від бідності. Терміново розробити план дій для покращення життя пенсіонерів, тому що це  — най незахищені наші громадяни. Наприклад, я пропоную відмінити податок на додану вартість з продуктів соціальної корзини. Це абсурд, що ці бідні люди купуючи молоко, хліб, яйця, м’ясо, сплачують 20% податку. По друге підняття пенсій. Я вважаю, що пенсія повинна бути на даний час мінімум 5000 грн. І дехто скаже, що це не можливо, не має в Пенсіонному фонді стільки грошей, це не так, я знаю як це зробити.Ну і звісно потрібно піднімати економіку країни. Так сталося, що держава вирішила, перейти на ринкову економіку, скорочуючи державні підприємства, закриваючи їх. Але після розвалу радянської ідеології у нас небагато людей з необхідними підприємницькими навичками, а іноземні інвестори не дуже хочуть відкривати у нас підприємства. І що ми маємо: — в нашому місті були: гарний м’ясокомбінат, консервний завод, сиркомбінат, завод РКЛ, інші відомі  підприємства, які зараз не працюють. Зупинились десятки, з’явились лише одиниці підприємств. А що з’являється – сонячні електростанції, за які зрештою сплачуємо ми з вами. Це потрібно виправляти, підтримувати відкриття нових підприємств, надавати їм державну підтримку, податкові канікули, гранти для відкриття своєї справи, для розвитку експорту, для сімейних фермерських господарств.  А що ми маємо – ставки по кредитах від 25 до 50%, корупціонерів у владі, які тільки і дивляться як залізти в кишені бізнесу.          Важливою складовою моєї програми також є підтримка сімей. Я вважаю: як живе сімя, так живе країна. Тому молодих батьків потрібно забезпечувати роботою. Потрібно надавати іпотечні кредити на 30 років під 2%. Взагалі обмежити відсотки за всіма кредитами і встановити контроль за діяльністю таких модних швидких грошепозичальників. які надають кредити під 100 % та вище.           Надавати допомогу при народженні дитини в значних сумах. Забезпечувати всіх наших дітей безкоштовним навчанням, медичним обслуговуванням.         Багато є справ в цих напрямках і я маю велике бажання це зробити, і необхідні досвід та знання, і сподіваюсь на допомогу Бога. Можливо багато з людей  й не мають віри в мене. Нажаль в наш час, коли люди бачать порядну людину перша думка, що тут щось не так.

—          Які побажання ви хочете передати людям?          На мою думку, українська політика давно перетворилась в змагання  пустих лозунгів, демагогію та повну безвідповідальність людей, які таким чином бажають отримати лише одне – владу та доступ до грошових потоків. Є велике бажання щоб наші громадяни аналізували досвід та діяльність політиків, які балотуються на державні посади, а не орієнтувались лише на яскраві картинки в Фейсбуці, або на телебаченні. Якщо ви обираєте собі лікаря, чи дивитесь ви,  де він відпочивав? Ні, вам потрібен його досвід і знання. А згідно чого ви обираєте собі будівельника чи автослюсаря? Ви також дивитесь на його справи. Так потрібно і вибирати людей на державні посади – згідно їх справ, досвіду, обізнаності. Багато кандидатів розповідають як потрібно витрачати кошти. А от як зробити людей і країну багатшою мовчать.          Я розраховую, що люди в нас навчилися відділяти кукіль від пшениці. І зрозуміють, що таке передвиборна подачка. Я не олігарх, хоча й не бідна людина, з почуттями гідності і самодостатності, маю мету зробити зміни в нашій країні і допомогти нашим громадянам і сподіваюсь, що Бог мені допоможе.

banervishnyak-s-v

8 комментарии

 1. Александр

  На мой взгляд- это самый порядочный человек в списке соискателей депутатского мандата. Но почему, когда я кликаю на баннер Вишняка в правой рекламной колонке «вылазит» Елена Бондаренко. Это черные технологии, админ разберитесь.

 2. Причем тут порядочность? Техническая шестерка, задача отнять у Ливика дать Григоряну. Пустая трата внимания

  • Николай

   Каким он боком к Григоряну? Директор кожзавода? Что за каша у Вас в голове?

   • Каша у вас, милейший.
    Я просто не вижу смысла в Вишняке, как реальном кандидате. Это так сказать, кандидат семьи Вишняк, больше никто за него голосовать не будет. Ну разве что дадут команду на кожзаводе. А это и сыграет на руку Григорян и против Ливика, так как других реальных претендентов просто не существует. Вы посмотрите из 16 кандидатов 9 не жители Вознесенска. Как вы думаете, кто то будет за них голосовать?

    • Николай

     Практически убедили голосовать за Ливика. Раз уже на папиной репутации выехал. И все равно, что потом проиграл в карты папино наследие, ничего что вырубил сады, а на их месте вырыл карьеры. У каждого свои недостатки)) Зато реальный кандидат, в какой орган только непонятно.

 3. виктор ивахненко

  в общем согласен… есть пример : в недавнее время у нас был—два срока—депутат Акопян, он появлялся в округе один раз в два года ( исключая, конечьно, теплые встречи с Люминием, который сейчас поддерживает Григоряна). К сожалению, многие будут голосовать за Бондаренко ( ее погоняло—«нашалена»)вторая, довольно многочисленная часть «лектората», котопая обожает юморные шоу,танцы, пляски и песни «юного орела»—будут головать за «плясунов—звездунов».Такова » селявишня», малята..

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*