22 грудня о 15.00 відбудеться 10 чергова сесія VII скликання Дорошівської сільскої ради

Порядок денний

на Х  сесію , яка відбудеться 22.12.2017 року о 15.00

в адміністративній будівлі с. Дорошівка

 1. Про затвердження порядку денного. Доповідач – сільський голова  Ігнатов О.А..
 1. Про  сільський бюджет Дорошівської сільської ради на 2018 рік . Доповідач головний бухгалтер сільської ради — Дулгерова Т.М.
 2. Про продовження терміну дії ліквідаційної комісії по припиненню діяльності Білоусівської сільської  ради та реорганізації Дорошівської сільської ради, що   увійшли   до   складу  Дорошівської ОТГ. Доповідач головний бухгалтер сільської ради — Дулгерова Т.М..
 3. Про затвердження структури органів місцевого самоврядування на 2018 рік. Доповідач —   начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 4. Про нарахування премії сільському голові в 2018 році. Доповідач головний бухгалтер сільської ради — Дулгерова Т.М..
 5. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів Дорошівської сільської ради  на  2018 рік  Доповідач головний бухгалтер сільської ради — Дулгерова Т.М..
 6. Про затвердження   Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Дорошівської сільської ради на 2017-2021 роки. Доповідач — заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Котляр О.В..
 7. Про створення ланки цивільного захисту. Доповідач —  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 8. Про затвердження плану роботи Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач – сільський голова  Ігнатов О.А.
 9. Різне .

Порядок денний на ІХ позачергову сесію , яка відбудеться 07.12.2017 року о 13.00 в адміністративної будівлі с. Дорошівка

Порядок денний

на ІХ  позачергову сесію , яка відбудеться 07.12.2017 року о 13.00 в адміністративної будівлі с. Дорошівка

 

 1. Про затвердження порядку денного. Доповідач – сільський голова Ігнатов О.А..
 2. Про внесення змін до бюджету Дорошівської сільської ради. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
 3. Про внесення змін до бюджету Білоусівської сільської ради. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
 4. Про приведення у відповідність до законодавства порядку обчислення скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач – секретар сільської ради Пасюк Л.С..
 5. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач —  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
 6. Про затвердження Інструкції про складання і виконання розпису сільського бюджету. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
 7. Про затвердження Цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру забезпечення пожежної безпеки Дорошівської сільської ради.  Доповідач начальник організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення. Доповідач —  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 8. Про затвердження районної Цільової програми територіальної оборони по Дорошівській сільській раді на 2017-2018 роки. Доповідач —  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
 9. Про затвердження нормативно-грошової оцінки населеного пункту.
 10. РІЗНЕ.

 

http://doroshivska-gromada.gov.ua/more_news/10-44-13-04-12-2017/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*