Не пропусти

22 атовця отримали сертифікати «Начальник охорони недержавної сфери бізнесу»

22 атовця отримали сертифікати «Начальник охорони недержавної сфери бізнесу»

3 липня у малій залі засідань Виконавчого комітету ВМР відбулось вручення сертифікатів слухачамвознесенської навчальної групи, котрі успішно пройшли перепідготовку в центрі «Гермес -Південь» за спеціальністю «Начальник охорони недержавної сфери бізнесу». Навчання тривали в рамках програми Україна-НАТО та проекту з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, котрі повернулись до цивільного життя.

З цієї урочистої нагоди до Вознесенська приїхалиСергій Василенко – координатор проекту з перепідготовки військовослужбовців за програмою Україна-НАТО, полковник запасу, Кристофер Штауд – менеджер програми Україна-НАТО, Сергій Рєзанов – керівник навчального центру «Гермес -Південь». На заході були присутні заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Юрій Путій та заступник голови ГО «Вознесенська спілка учасників АТО»Володимир Довбенко.

Навчальний курс розпочався 3 травня 2017 року й проходив на базі Вознесенського об’єднаного районного військкомату. Участь у перепідготовці взяли 22 учасника АТО.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6037

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*