21 ЛЮТОГО У ВОЗНЕСЕНСЬКУ — ВОРКШОП “OPEN DATA BOOST: ЯК ВІЗУАЛІЗУВАТИ ДАНІ МІСТА”

screenshot_1

Дата-активістів та міських управлінців Вознесенська  21  лютого запрошують на воркшоп “OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста”. Захід відбудеться за адресою: вул.Пушкінська 3/35, тренінговий центр “IQ HUB”. Почтаток об 12:00.

Про це повідомили в ініціативі “Дані міст”. Воркшоп для мешканців Вознесенська став можливим завдяки перемозі міста у конкурсі “Відкритий виклик”, що дав змогу залучити експертів та фахівців для впровадження політики відкритих даних.

Воркшоп OPEN DATA BOOST —  це можливість опанувати хвилю новітніх тенденцій та навчитис я розповідати про своє місто за допомогою даних.

Візуалізація у сфері open data  — це інструментарій, що дає змогу коротко та доступно представити великі та складні масиви інформації.

Програма воркшопу:

1. Вступне слово: чому відкриті дані — це круто?

2. Трохи про візуалізацію даних: чому це варто робити і як не варто?

3. Мова R. Основні види та способи візуалізації в R.

4. Візуалізація “правильних” даних  з API.

5. Заключне частина: де можна навчитись і побачити більше?

Приходьте. Буде цікаво і корисно.

Нагадаємо,  «Дані міст» — це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua

https://danimist.org.ua

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*