Не пропусти

Чи допомогли наші підписи?

Раніше ми повідомляли про наміри путінських лобістів визнати екологічно чистими газ та атом  ( Тут   http://voznesenskonline.com.ua/2022/07/06/zelena-taksonomiya-yes-yevropa-za-krok-do-togo-abi-postaviti-sebe-v-shhe-bilshu-zalezhnist-vid-rosiyskih-energonosiyiv   и тут   http://voznesenskonline.com.ua/2022/07/05/yevropo-ne-robi-podarunka-putinu ).

Багато хто підписав петицію проти таких намірів.  І не марно.  Сьогодні ми отримали такого листа:

Привіт,

Дякуємо, що підписали нашу першу петицію. Ми вдячні вам і десяткам тисяч тих, хто підтримав петицію, та відважним 278 депутатам Європарламенту, які прислухалися до людей, а не до корпоративних лобістів, і виступили проти рішення Європейської Комісії позначити газ і атомну енергетику як «зелені» під час голосування в Європейському парламенті.

Кожен член Європейського парламенту отримав  наш заклик зупинити спроби гірнвошингу з боку Єврокомісії, але багато хто свідомо обрав не прислухатися до голосу людей і грати на користь корпоративних інтересів. Але вони нас не перемогли.

Ганебно, що 6 липня Європарламент у цілому не зміг накласти вето на цю антидемократичну, антинаукову та відверто корупційну пропозицію Єврокомісії. Хоча ми не перемогли одразу, ми не дозволили цій пропозиції набрати більшість голосів. Це значною мірою завдяки вашій участі та вашому голосу. Дякуємо!

Додатковий делегований акт до таксономії ЄС, яким Єврокомісія визначає газ і атомну енергетику як «зелені» інвестиції, не отримав підтримки більшості депутатів ні під час голосування на спільному засіданні економічного та екологічного комітетів, які проголосували проти та рекомендували вето, ні на загальному голосуванні в сесійній залі Європарламенту, де більшість становить 353 голоси. Пропозиція Комісії була підтримана лише 328 голосами, що не є більшістю. Понад 40% усіх членів Європейського парламенту – з усього політичного спектру – відкинули цей засіб для грінвошингу.

Неурядові організації, прогресивні депутати Європарламенту та навіть окремі країни, такі як Австрія та Люксембург, оскаржуватимуть у судах рішення спотворити зелену таксономію ЄС.

У нас є багато спільної роботи в Україні та за її межами, щоб припинити фінансування війни, що відбувається в нашій країні через залежність ЄС від викопного палива, та зупинити чиновників, які просувають російські газові інтереси.

З вашою підтримкою ми твердо налаштовані на те, щоб покласти край злісній тиранії викопного палива. Якщо політики не зможуть цього зробити, ми притягнемо їх до відповідальності.

Мирний, демократичний світ можливий. Давайте створимо його разом.

Залишайтеся з нами та включайтеся в наші нові кампанії, слідкуйте за нами в соціальних мережах: 

Twitter:

@RazomWeStand

@SvitlanaRomanko

@oleg_savitsky

Facebook:

@RazomWeStand

Олег та команда Razom We Stand
Включити наші лінки на дві укр статті та на статті англ мовою 

https://www.epravda.com.ua/columns/2022/06/29/688667/

https://www.eurointegration.com.ua/experts/2022/07/4/7142529/

https://www.eurointegration.com.ua/experts/2022/07/7/7142746/ 

https://www.ncronline.org/news/earthbeat/long-fossil-fuels-flow-dictators-putin-possess-power

https://www.euractiv.com/section/energy-environment/news/please-dont-betray-us-ukrainians-call-on-eu-parliament-to-reject-green-label-for-gas-and-nuclear/

https://www.reuters.com/business/energy/lawmakers-threaten-sue-eu-if-it-labels-gas-investments-green-2022-07-01/

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-05/putin-s-war-throws-crucial-eu-vote-on-green-gas-into-doubt

https://euobserver.com/opinion/155433

 

Довідково:   Зелений камуфляж (англ. greenwashing, за аналогією з англ. whitewash — «відбілювання»), іноді грінвошинг — форма екологічного маркетингу, в якій широко застосовується «зелений» піар і методи, мета яких — ввести споживача в оману щодо цілей організації або виробника в екологічності продукції або послуги, представити їх у сприятливому світлі. Зелений камуфляж використовується для підтримки іміджу екологічно-орієнтованої компанії, отримання політичної підтримки, збільшення продажів. В останні десятиліття спостерігається стійке зростання явища: між 2007 і 2009 роком використання зеленого камуфляжу збільшилося на 79 % 

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%83%D1%84%D0%BB%D1%8F%D0%B6

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.