Не пропусти

Європо, не роби подарунка Путіну!

Дві петиції — одна проблема.
https://razomwestand.org/ua   петиція Stand With Ukraine Campaign
Петиція колег з міжнародної організації AVAAZ:
Я підписав обидві.
Тому, що «Переломний момент в історії настав. Ми або повернемо у минуле з викопною енергетикою, або повністю оберемо «зелений перехід». Або перекриємо потік газодоларів путіну, або дозволимо своєю пасивністю йому і далі знищувати Укрїну

6 липня, завтра, Європейський Парламент розглядатиме пропозицію Єврокомісії щодо визначення «екологічно сталих» інвестицій в енергетику, які зможуть залучати пільгове фінансування відповідно до Таксономії ЄС. Зокрема, Єврокомісія хоче класифікувати газ як «екологічне» паливо. Якщо їм це вдасться, це означатиме більше інвестицій в одне з основних джерел фінансування путінської загарбницької війни в Україні.

Аналіз Greenpeace показує що росія завдяки такому рішенню зможе заробляти додаткові 4 мільярди євро на рік від розширення газових потужностей в ЄС, що становитиме 32 мільярди євро до 2030 року, тоді як включення ядерної енергетики до таксономії дозволить Росатому, російській державній атомній енергетичній компанії, яка має міцні комерційні зв’язки з європейською ядерною промисловістю, отримати частку потенційних інвестицій у нові ядерні потужності ЄС у розмірі приблизно 500 мільярдів євро.

Включення газу до інвестиційної таксономії ЄС також зашкодить шансам обмежити глобальне потепління на рівні 1,5 градуси: нові інвестиції у викопне паливо означатимуть, що Європа та світ не досягнуть колективної мети Паризької угоди щодо 1,5 градуси, зануривши світ у кліматичний хаос. Окрім того, що цей крок збільшить залежність Європи від газу, зокрема російського, він буде катастрофічним для довкілля.

Саме тому, Stand With Ukraine Campaign, яку підтримує понад 800 організацій з України та всього світу, створює петицію зі зверненням до Європейського парламенту з вимогою накласти вето на пропозицію Європейської Комісії.

Наша ціль — зібрати 50 000 голосів українців за тиждень.

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНУ! СКАЖИ «НІ» ВИКОПНОМУ ПАЛИВУ ТА ВІЙНІ!
Єврокомісія хоче класифікувати газ як «екологічне» паливо. Якщо їм це вдасться, це означатиме більше інвестицій в одне з основних джерел фінансування путінської загарбницької війни в Україні.
6 липня депутати Європарламенту матимуть шанс зупинити цей катастрофічний план − план, який завдасть шкоди довкіллю, прискорить зміну клімату, посилить і збагатить путін та інших диктаторів по всьому світі.
Як українці та союзники українців у всьому світі, ми хочемо, щоб депутати Європарламенту проголосували ПРОТИ включення газу до інвестиційної таксономії ЄС.
Ми заслуговуємо на майбутнє, побудоване на зеленій енергетиці та мирі, а не на викопному паливі та війні.

Це божевілля! Якщо на голосуванні за 2 дні ЄС визнає природний газ «зеленим» паливом, це стане величезним подарунком Путіну. «Кривавий» газ, який наповнив військову казну Путіна, може отримати додаткові мільярди фінансування, що стане катастрофою для клімату. Але ми можемо це зупинити! Потрібно ще зовсім трошки, щоб схилити баланс голосів на нашу користь. Давайте покажемо депутатам Європарламенту, чого від них очікують українці. Швидко! Підписуйте звернення і ми передамо ваші повідомлення цього тижня!

Дорогі друзі по всій Європі,

Це божевілля! Якщо на голосуванні за 2 дні ЄС визнає природний газ «зеленим» паливом, це стане величезним подарунком Путіну. «Кривавий» газ, який наповнив військову казну Путіна, може отримати додаткові мільярди фінансування, що стане катастрофою для клімату.

Але ми можемо це зупинити!

Потрібно ще зовсім трошки, щоб схилити баланс голосів на нашу користь. Наша команда з союзниками невтомно працюють, щоб донести повідомлення до парламентарів. В цей же час, громадяни на вулицях закликають політиків голосувати проти. Не вистачає лише декількох голосів.

Нам добре відомо, наскільки парламентарі ЄС цінують прихильність своїх виборців

Тому підтримаймо сотнями тисяч голосів заклик до парламентарів ЄС відмовитися від поганої ідеї. Ми передамо ваші звернення ключовим політикам безпосередньо перед голосуванням. Підтримайте наш заклик!

Лише протягом перших 100 днів війни Кремль заробляв майже мільярд євро щодня на експорті викопного палива. Найбільшим його споживачем був ЄС, заплативши 57 мільярдів євро з початку війни.

І прямо зараз ЄС затверджує правила «зелених» інвестицій, що називаються таксономією. Визнання викопного природного газу та ядерної енергетики «сталою» спрямує мільярди інвестицій у російські газові проєкти і далі наповнюватиме військовий бюджет Путіна.

Крім того, це поставить під загрозу наші зусилля з захисту планети: використання природного газу посилює глобальне потепління, а ядерна енергетика утворює небезпечні радіоактивні відходи. І перше і друге складно назвати сталим, або «зеленим». Натомість, Європа має перейти на 100% чистої енергії. Мир та стале майбутнє прийдешніх поколінь залежать від цього вибору.

Суспільна активність та ефективна адвокація допомогли схилити баланс голосів у двох ключових комітетах. Тепер результат підсумкового голосування залежить від основних гравців з найбільших європейських партій. Якщо сотні тисяч громадян звернуться до них, ми зможемо вплинути на результат ще до голосування. Підтримайте цей заклик!

Переломний момент в історії настав. Ми або повернемо у минуле з викопною енергетикою, або повністю оберемо «зелений перехід». Битва за свободу України може спонукати нас зробити вибір, обґрунтований наукою: перестати спалювати вугілля, нафту і газ негайно.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.