Не пропусти

Відновлено роботу онлайн-запису в е-чергу сервісних центрів МВС

 

У той час, коли наша країна веде запеклі бої з агресором та відстоює свої території, сервісні центри МВС продовжують відновлювати роботу своїх осередків  та нарощує свої потужності. Зараз вже працює 132 сервісних центри МВС, навіть у місті-герої Харкові!

Відтак, з 9 червня, сервісні центри МВС поновили роботу функціонала онлайн-запису до електронної черги. Сервіс не працював з початку війни через постійні кібератаки сайтів державних структур.

Онлайн-запис дозволяє заощадити час клієнтів і надає можливість раціонально його спланувати. Тепер ви легко можете спланувати візит до нас. Запис здійснюється через функціонал на сайті «Запис в електронну чергу» https://equeue.hsc.gov.ua/#/login

Запис на складання практичного іспиту відбувається через термінал електронної черги, встановлений в приміщенні сервісного центру МВС. За його відсутності – в порядку живої черги.

Детальніше про е-чергу тут  http://surl.li/cebxw

Зауважимо, що в разі оголошення повітряної тривоги до початку роботи сервісного центру МВС надання послуг розпочинається лише після її відміни. Якщо повітряна тривога оголошена під час робочого дня, обслуговування негайно призупиняється, а відвідувачам пропонується прослідувати в укриття. При цьому очікування в черзі подовжується на час тривалості повітряної тривоги.

Прес-служба Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.