Не пропусти

Сьогодні сервісні центри МВС працюють за принципом екстериторіальності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понад три місяці збройні сили України тримають оборону Миколаївщини від російських загарбників. Але життя триває, і нагальні потреби громадян по отриманню чи заміні посвідчення водія, реєстрації транспортних засобів не перестають бути актуальними. Завдяки незламності ЗСУ та дякуючи фахівцям – сервісні центри МВС працюють по графіку, з понеділка по п’ятницю з 10 години до 17, у суботу до 16.00 год.

Важливо – відповідними нормативними актами Кабінет Міністрів України спростив, і зробив більш зручними деякі сервіси. Так, максимально спрощена процедура постановки на облік суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами. І це дуже важливо для підтримки та відбудови економічного розвитку України. Зараз для постановки на облік та внесення змін суб’єкту господарювання необхідно надати або направити в електронному вигляді вичерпний перелік документів без нотаріального засвідчення. Скорочено до 10 діб і термін розгляду та надано доступ до електронного реєстру та внесення інформації про надходження, передачу й реалізацію товару і номерних знаків.

Значно трансформовано процедуру з підготовки та перепідготовки водіїв в умовах воєнного стану. Закладам з підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів дозволено проводити онлайн навчання та зменшувати до 20 відсотків зміст тем відповідних навчальних розділів теоретичного модуля для підготовки або перепідготовки водіїв транспортних засобів деяких категорій (або категорій В,С1,С,С1Е,СЕ). Також, дозволено збільшити щоденне навантаження при навчанні  з практичного керування транспортними засобами до п’яти годин щодня (для категорій В,С1Е,СЕ).

Запропоновані певні зміни, для можливості отримання посвідчення водія громадянам, які склали іспити в інших територіальних сервісних центрах МВС або склали частину іспитів. Головною умовою є наявність результатів іспитів в Єдиному державному реєстрі МВС.

Вже з 24 липня 2022 року в автошколах дозволено роздільне навчання. Кожен охочий отримує можливість пройти теоретичну підготовку в автошколі та отримати про це свідоцтво без складання внутрішнього іспиту, яке буде чинне 1 рік. Після цього необхідно обрати зручний  територіальний сервісний центр МВС та скласти теоретичний іспит для отримання можливості надалі проходити практичне навчання. Результат теоретичного іспиту буде дійсний також 1 рік. Обрати автошколу для практичної підготовки й пройти там навчання, скласти успішно внутрішній іспит і протягом двох наступних років звернутися до будь-якого сервісного центру МВС на іспит, і отримати посвідчення водія. Опція екстериторіальності розрахована, в першу чергу для громадян, які були вимушені покинути свої домівки, і зараз мешкають не за місцем реєстрації.

Є ще одна приємна новина для осіб, у яких закінчився термін позбавлення права керування — відсьогодні вони можуть отримати своє посвідчення водія та скласти іспити в будь-якому сервісному центрі МВС. Раніше такої можливості не було. Уся процедура відбувалася виключно за місцем проживання громадянина, зазначеного в вироку суду або місцем реєстрації.

З урахуванням нагальної потреби, запроваджено тимчасовий державний облік для низки транспортних засобів, зокрема, наданих у якості гуманітарної допомоги. Це дуже важливо у сьогоднішніх реаліях, коли наші захисники з усього світу отримають гуманітарну допомогу.

Також продовжено термін дії раніше виданих свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів та ДОПНВ-свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

Отже, сервісні центри МВС удосконалюють послуги, роблять їх простішими й дієвішими.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (063) 637-37-62 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області.

 

 

Прес-служба Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.