Не пропусти

Японія вирішила скинути понад 1 млн тонн стічних вод з пошкодженої АЕС «Фукусіма» в Тихий океан

Ядерний регулятор Японії схвалив плани оператора зруйнованої атомної станції «Фукусіма» щодо скиданню очищених радіоактивних стічних вод в море в наступному році

Про це повідомляє Japan Today.

Зазначається, що ризики для навколишнього середовища від скидання забрудненої води мінімальні.

План представлений компанією Tokyo Electric Power Company Holdings (TEPCO) на підставі прийнятого у 2021 році рішення уряду про спуск стічних вод в якості необхідного кроку для поточного очищення і виведення станції з експлуатації.

Як повідомляється, згідно з планом, TEPCO буде транспортувати воду, очищену до рівня нижче допустимого, по трубопроводу від резервуарів до берегового об’єкта, де вода буде розбавлятися морською водою і скидатися в море приблизно в кілометрі від АЕС. Всього в Порі необхідно скинути 1,37 млн тонн забрудненої води.

Сильний землетрус і цунамі в 2011 році зруйнували системи охолодження АЕС «Фукусіма», що призвело до розплавлення трьох реакторів і викиду великої кількості радіації. Вода, яка використовувалася для охолодження трьох пошкоджених активних зон реактора, перебувала в резервуарах.

  • У 2021 році уряд Японії розробив план скидання води з пошкодженої атомної електростанції «Фукусіма» в море, включно зі стандартами компенсації для місцевої промисловості та звітування про оцінку безпеки.

https://espreso.tv/yaponiya-virishila-skinuti-ponad-1-mln-tonn-stichnikh-vod-z-poshkodzhenoi-aes-fukusima-v-tikhiy-okean

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.