Не пропусти

Борьба с мировым злом


Багато чого у цій проповіді  https://youtu.be/AXLLGyKmJHQ  є таким, з чим я не згоден

Але вона заслуговує на увагу тому, що у ній є те, що пояснює приховані причини всього негативу, що відбувається у сучасному світі.

Щоб зрозуміти проповідь треба скинути зі своїх вух лапшу пропаганди, яка перетворює народ любої країни на стадо свиней.

Дайте мне СМИ

І мислити своїм розумом. Аналізувати та робити висновки. Свої висновки, а не вестися на заклики вбити «ворога», якого так доступно підсовує пропаганда, яку проплачує зло.

Згоден з Шевченко: війні немає виправдання.

ООН не працює.    Вірніше, ООН працює на зло.

«Возле штаб-квартиры ООН в Нью-Йорке установили скульптуру, похожую на апокалиптического «зверя» из книги пророка Даниила и книги Откровения.   Скульптура в виде льва с орлиными крыльями названа «хранителем международного мира и безопасности»   https://spzh.news/ru/news/84854-vozle-zdanija-oon-ustanovili-skulypturu-pohozhuju-na-zverya-iz-apokalipsisa    Які ще потрібні докази?!

Батьківщину боронити необхідно. Це — істина.  Така ж як і те, що ті, хто розпочали цю війну, повинні смерті. Але причина війни не тільки у них самих, а є глобальною. Це зло, яке панує на планеті. Те ж саме зло, що й породило «модний грип».  Ця війна є його логічним продовженням та переслідує тіж самі цілі: збагачення та знищення.

Зверь Апокалипсиса

Не можна вестися на пропаганду, яка  ховає дійсні причини війни за зрозумілими та близькими усім людям поняття патріотизму, Батьківщини, принадлежності до СВОЄЇ нації.

Навіть, якщо вдасться припинити цю війну і покарати винних, війни все одно будуть продовжуватися. Схоже, що людство саме вже не здатне подолати це зло. Саме з цим злом  треба боротися, а не вбивати  того, на кого нас нацьковує зло. Але шансів на перемогу у цій боротьбі майже немає. Навіть відгуки під проповіддю свідчать, як глибоко вірус зла поширився серед людей. Набагато ширше, ніж вірус модного грипу. Це — дійсно всесвітня пандемія зла. Зі злом — цим невидимим хитрим та підступним ворогом, треба боротися навіть розуміючи, що шансів на перемогу майже немає. Для початку треба подолати зло у собі — і ця перемога доступна кожному.  Але головна надія та сподівнання не на себе чи людство взагалі, а на Бога ( Всесвітній Розум).

Сергій Колєсніков, 06.04.22

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.