Не пропусти

Не забуваймо: це нелюдяна та святотатська жорстокість.

Папа про війну: людське життя слід шанувати та захищати, а не винищувати!

Під час традиційної недільної зустрічі 20 березня 2022 р. з паломниками Папа Франциск знову скерував думку до України, згадавши про відвідини поранених дітей, закликавши міжнародну спільноту зробити все можливе, щоби покласти край огидній війні та закликав єднатися в молитві посвяченні України та Росії Непорочному Серцю Марії. Промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» він сказав наведені нижче слова.

Дорогі браття й сестри, не припиняється, на жаль, сповнена насильства агресія проти України, безглузде кровопролиття, де кожного дня здійснюється спустошення та жорстокість. Немає виправдання для цього. Благаю всіх діячів міжнародної спільноти по-справжньому докладати зусилля для того, щоби припинити цю огидну війну.

Також і цього тижня ракети та бомби падали на цивільних, літніх людей, дітей, вагітних матерів. Я ходив відвідати поранених дітей, які перебувають тут, у Римі. В одного немає руки, інший – з пораненою головою… Невинні діти. Моя думка лине до мільйонів українських біженців, які змушені втікати, залишаючи все позаду, і відчуваю великій біль за тих, які навіть не мають змоги втекти. Багато дідусів і бабусь, хворих і вбогих, далеко від своїх родичів, чимало дітей та безпорадних людей залишаються вмирати під бомбами, не маючи змоги отримати допомогу та знайти захист навіть у протиповітряних укриттях.

Все це – нелюдяне, більше того, це є святотатством, бо виступає проти сакральності людського життя, насамперед, проти беззахисного людського життя, яке слід шанувати та захищати, а не винищувати, і яке є понад будь-якими стратегіями. Не забуваймо: це нелюдяна та святотатська жорстокість. Помолімося в тиші за тих, що страждають…

Мені відрадно знати, що людям, які залишилися під бомбами, не бракує підтримки душпастирів, які в ці трагічні дні життям свідчать Євангеліє милосердя та братерства. Із деякими з них я цими днями розмовляв по телефону, про те, як вони перебувають поруч з Божим людом. Дякую, дорогі браття і сестри, за це свідчення, за конкретну підтримку, яку ви мужньо надаєте багатьом зневіреним людям. Мої думки линуть також до Апостольського Нунція, який лише нещодавно став Нунцієм, архиєпископа Вісвалдаса Кулбокаса, і який від початку війни залишився в Києві разом зі своїми співробітниками та своєю присутністю він щодня дає мені можливість бути близьким з багатостраждальним українським народом. Будьмо поруч із цим багатостраждальним народом і обіймімо його з любов’ю, конкретними зусиллями та молитвою. Прошу вас, не звикаймо до війни та насильства! Не втомлюймося великодушно приймати так, як це вже робиться: не лише тепер, під час надзвичайного стану, але й наступними тижнями та місяцями. Бо, як знаєте, спочатку ми робимо все можливе, щоб приймати, але потім звикання трохи охолоджує наші серця, і ми забуваємо. Не забуваймо про цих жінок і цих дітей, які з часом – без роботи, далеко від своїх чоловіків – можуть стати жертвами суспільних «стерв’ятників». Захистімо їх, будь ласка.

Заохочую кожну спільноту та кожного вірного єднатися зі мною в п’ятницю, 25 березня, в урочистість Благовіщення, у здійсненні урочистого акту посвячення людства, особливо, Росії та України, Непорочному Серцю Марії, щоби Вона, Цариця миру, випросила для світу мир.

Джерело: VaticanNews

1 комментарий

  1. Сергій Колєсніков

    Ця війна не є лише актом агресії однієї країни проти іншої. Вона є логічним продовженням знищення населення планети за допомогою перевіренного «засобу від зморшок»- війни. Яка прийняла естафету від модного грипу, що не виконав плану по трупам. Ті, хто придумав та реалізовував фейкову болячку, не понесли кари за свої злочини. Тому вони переконані, що і цього разу кукловоди війни залишаться недоступними для правосуддя. Але жертв війни на території України для них замало. Тому все, що зараз відбувається у світі, свідчить про те, що гібрідна закулісна війна перетворюється у третю світову з класичними її атрібутами: бомбові та ракетні удари, автоматні та кулеметні черги, … Надії на «Цариця миру, випросила для світу мир» більше, ніж на те, що людству вдасться запобігти самознищенню нашої чергової антилюдяної та антиприродної цивілізації. Умные, сильные, взрослые! Отмените войну! http://voznesenskonline.com.ua/2022/01/24/umnyie-silnyie-vzroslyie-otmenite-voynu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.