Не пропусти

І не треба ядерної бомби — захоплена Чорнобильська АЕС

Відкрите звернення

громадської  екологічної організації

«Зелений Фронт»

 

Шановні адресати! Наша громадська організація є фаховою в галузі охорони природи та захисту довкілля. Серед членів нашої організації є люди, які брали участь у героїчних подіях з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986-1992 роках, а також фахівці, які брали участь у дослідженнях території Чорнобильської зони відчуження в сучасний період. Також наша організація неодноразово брала участь у заходах з радіаційної та ядерної безпеки, є достатньо фаховою в цій галузі.

 

Як стало відомо з засобів масової інформації, 25 лютого війська країни-агресора РФ захопили Чорнобильську АЕС та об’єкт “Укриття” — ядерний об’єкт найвищого рівня небезпеки, який знаходився під постійним контролем українських вчених та спеціалістів МАГАТЕ. Майже відразу після цього, згідно даних МАГАТЕ, почав стрімко зростати рівень радіаційного фону навколо місця найстрашнішої катастрофи ХХ сторіччя, і процес зростання продовжується.

 

Це свідчить про небезпечну терористичну діяльність озброєних угрупувань терористів Російської Федерації, які незаконно перетнули кордон України. Небезпеку володіння терористами таким об’єктом важко навіть оцінити. Як і можливі наслідки недбалого ставлення окупантів до питань безпеки на цій станції. Вчені України та світу ще досі не зійшлися в єдиній думці про те, в якому стані знаходиться ядерне паливо, що частково залишилося у реакторі, який вибухнув 26 квітня 1986 року. За однією з поки що не спростованих теорій, на місці знаходиться більша частина цього палива, по іншій теорії — менша. В будь-якому випадку перебування на території Чорнобильської АЕС будь-яких сторонніх осіб — це загроза життю, здоров’ю та безпеці для мільярдів людей на планеті Земля.

 

Нам відомо, що варіант захоплення будь-якого ядерного об’єкту терористами обов’язково відпрацьовувався на міжнародних навчаннях з безпеки. Спецслужби світу неодноразово тренувалися на цей випадок. Прийшов час застосувати навички, здобуті на цих навчаннях. Кожна хвилина перебування терористів-іноземців біля Чорнобильської АЕС та її споруд є ризиком виникнення повторної аварії, навіть більшої, ніж та, що трапилася в минулому сторіччі. Кожна секунда може стати останньою в історії деяких європейських країн, бо їх територія стане непридатною для проживання людини. Час діяти!

З повагою, координатор ГО «Зелений Фронт»,

Олег Перегон

1 комментарий

  1. Administrator

    Сеть наблюдения расширили до 39 постов. Важным достижением стало выведение данных наблюдения в открытый доступ. Каждый пользователь интернета имеет к ним доступ — http://www.srp.ecocentre.kiev.ua/MEDO-PS/index.php?lang=RUS Но, сейчас доступа нет.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.