Не пропусти

Психічна атака аесівців

Є така прикмета: перед тим,  як зробити спробу протягти свій черговий ядерний маразм, аесівці починають активно вішати ядерну лапшу на вуха аборигенів. Це і публікації, і екскурсії на АЕС, …

Схоже, що ми зараз увійшли у таку полосу.

siam-bliznetsyijpgДовго приходили аесівці до тями після гучного ляпасу від громадськості та Міндовкілля — їх діяльність щодо Ташл. ГАЕС визнали такою, що не відповідає законодавству.

Схоже, очухались. І піщли в масованну атаку під прапором добудови Ташл. ГАЕС.

Достатньо зайти на сайт нашої ядерної

Козлёнок-мутант-1сусідки https://www.sunpp.mk.ua/uk

Атака почалася 15 січня.

На сторінці Новин відразу кілька статей — аесівська психічна атака:

  1. 25.01.22 Державна екологічна інспекція підтвердила дотримання природоохоронного законодавства в процесі добудови Ташлицької ГАЕС
  2. 25.01.22 Насправді: розвінчування міфів щодо ТГАЕС
  3. 21.01.22 Енергоатом діє у межах правового поля стосовно будівництва, закупівель та дотримання державної таємниці
  4.  27.01.22 Южно-Українську АЕС відвідали представники Кривоозерської ОТГ
  5. 27.01.22 Безпечно, надійно, перспективно: Южно-Український енергокомплекс у 2021 році

Було чудово, а тепер стане ще краще!

Кривооз. та М

«Ми не приховуємо своїх планів, вони були озвучені у багатьох засобах масової інформації. По-перше, це підтримання працездатності трьох енергоблоків, які у нас працюють вже понад 30 років. По-друге, НАЕК «Енергоатом» планує будівництво нових енергоблоків…»  директор ЮУ АЕС Ігор Попович

Але є й приховані плани — не дарма кажуть, що вся атомна енергетика тримається на брехні.  Для ТГАЕС відділити половину технічної водойми-охолоджувача ЮУ АЕС та скинути 10 млн куб.м води у джерело нашої питної та зрошувальної води — Південний Буг. Хай гинуть люди та колись кращі у світі чорноземи. Вони нічого не варті. А потім контрольний постріл у голову — кілька разів на добу через гідроагрегати Ташлицької гідроаккумулюючої електростанції мільйони кубів технічної рідини, що падають зі стометрової вишини,  будуть вимивати хімічно та радіаційно забрудненні намули Ташлицького та Олександрівського водосховищ.

А ми за вашу телячу покірність та віслякові вуха пообіцяємо «гробові». «Обіцянка-цяценька — дурневі радість». Правда, ворюги з кабміну їх вкрадуть повністю або частково. Але цього вам не потрібно знати.

Як і те, що до Енергоатому включили тільки тих атомних курок, які зараз несуть ділкам від ядерної енергетики золоті яйця. А Чорнобильську АЕС з її мільярдними витратами ми техесенько повісили на ваші віслячі шиї

Платон

І гроші ми отримуємо з вас за електроенергію зараз, а ще дуже багато років і ви, і ваші діти будете витрачати гроші на доведення до «зеленої галявини» майданчиків АЕС, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом. Всі ці проблеми ми перекладаємо на вас і ваших дітей.

І з радянських блоків АЕС, які з горем навпіл дошкульгали то пенсійного віку, вижимаємо навіть більше, ніж вони можуть дати: і термін експлуатації енергоблоків постійно продовжуємо — допоки вони вибухом самі себе не звільнять від корупційних експлуататорів.

Фото лівідаторів -1І потужність з них здираємо більше, ніж вони можуть дати згідно проєкту.
І паливо сунемо не те, що передбачив проєктант.

І воду вашу випаровуємо, роблячи собі «прибутки на крові», відмовляючиь від сучасних систем охолодження.

І електроенергію виробляємо за рахунок здоров’я природи та населення, а потім збираємося зайву енергію продавати через корупційні схеми до ЄС та на виготовлення криптовалюти.

І з країною-агресором співпрацюємо, і в кабалу до інших «акул» втягуємо Україну під байки про енергетичну незалежність…

Людей гинуть за метал.

ядерная сделка

Чому у нас все так погано? Тому, що світом керує долар, а Україною — корупціонери. Ключове питання полягає у тому, щоб переосмислити економіку таким чином, аби її мірилом була людська особа, а не лише прибуток, щоб вона була вкорінена в спільному добрі, приязною до етики та шанобливою до довкілля.

І  головне — діяти, щоб ніхто не мав сумніву, що ти — Людина, а не віслюк. І живемо ми не у стаді, а у цивілізованому суспільстві.

Немов в щілинах таргани,
Набити тельбухи і в нори!
Тупі, байдужі барани,
Яких привчили до покори.

Тому «розводять як котят»
Крадуть, фальшують і грабують.
Чому в нас стільки царенят?
Бо владі спротиву не чують!

По своїх кухнях сидимо
Заціпенілі з переляку!
В лайні по вуха живемо,
Тож сам собі за це подякуй!   (М.Вересюк 09.06. 2013)

Краще один раз подивитися, ніж сто разів проплачені  байки ядерних шахраїв  послухати.

 

Сергій Колєсніков, 28.01.22

Додаток 4. Фото р.П.Буг до та після ЮУ АЕСssh-onko

 

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.