Не пропусти

А де у Вознесенську можна здати батарейки, ртутні лампи, розбиті термометри…??

У 2021 році українці здали на переробку понад 120 тон батарейок

Наталія Федосенко | 19.01.2022 388

За минулий рік українці здали на переробку більш ніж 120 тон батарейок. Як повідомляє проєкт «Батарейки, здавайтеся», лише за 2021 рік вони зібрали 5 фур з батарейками, тоді як у попередньому році відправили на переробку 7 фур батарейок, але ці батарейки збирались в Україні впродовж попередніх восьми років.

За минулий рік ще 7 нових рітейл мереж та 62 офіси приєднались до проєкту. Загалом в Україні діє близько 1750 надійних пунктів приймання батарейок.

Також українці почали здавати суттєво більше батарейок правильно. Втім, понад 90% всіх батарейок, які щорічно ввозяться в Україну, все ще потрапляють на смітник після терміну свого використання.

https://ecotown.com.ua/news/U-2021-rotsi-ukraintsi-zdali-na-pererobku-ponad-120-ton-batareyok/

Чиновники у владних кабінетах Вознесенська змінюються. А проблема небезпечних відходів залишається. Населення продовжує знищувати себе і середу свого існування ртутними приладами, батарейками, іншими токсичними відходами. А влада «не бачить» проблему.  Носив я ртутні лампи у кабінети Лукова, Торжинської, Сметани … Починати знову носити ртуть у ті ж самі кабінети?

Сергій Колєсніков, 25.01.22

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.