Не пропусти

Умные, сильные, взрослые! Отмените войну!

убитая женщина с девочкой

Всего 4 минуты поёт эта девочка.

Но её песня переворачивает с головы на ноги цивилизацию людей-убийц.

Неужели у ЧЕЛОВЕКА РАЗУМНОГО не хватает разума для того, чтобы выполнить простую и понятную просьбу ребёнка?!

 

Війна — це жахливе зло.  Але війна — годівниця для тих, хто керує світом. Класти на їх алтар свої душу і тіло -ганьба. Треба усвідомити, що Україна, як і Росія, вже давно окупавані мінялами. І саме з цим ворогом і його місцевими маріонетками треба воювати, а не вбивати один одного, як вони це запланували. З війнами покінчити можна легко. І це рішення пропонує дитина — на рівні ООН заборонити війну. А того , хто віддасть наказ направити війська в іншу країну — вважати злочинцем, який повинен бути розстріляним. І все. Більше ніякий путін чи смит не надасть такого наказу — вони самі хочуть жити.  Але таке просте рішення не влаштовує мінял. Для них війна — годівниця. Чому у нас все так погано? Тому, що світом керує долар. Ключове питання полягає у тому, щоб переосмислити економіку таким чином, аби її мірилом була людська особа, а не лише прибуток, щоби вона була вкорінена в спільному добрі, приязною до етики та шанобливою до довкілля. Чи вистачить у нашої цивілізацію розуму та сил, щоб позбавитися окупації банкірів?

Сергей Колесников, 24.01.22

1 комментарий

  1. Administrator

    Направив посилання на соціальні групи Вознесенська. Адміністратор одніє з груп вже надіслав відмову у публікації — тема не стосується Вознесенська.
    У місті мрій ніколи не було і не буде війни. Ніколи ніхто не плакав за загиблими чи пораненими. Ніколи 18 річних дітей не забирали на війну у матерів, а додому повертався «Вантаж 200» Все це десь далего, за межами інтересів Вознесенська. Хай і надалі нелюди розв’язують війни. А нам все одне. Наш Вознесенськ скраю. І артсклад завтра рване, піднявши в повітря половину Вознесенська, і атомна завтра рване з допомогою агресора, і бомби Бугського рвануть з тієїж причини — але це все не стосується міста мрій. Тут все спокійно. І сміття під контролем неусипним. Де маразм межує зі здоровим глуздом? Саме на цьому явищі і проростають війни

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.