Не пропусти

Яка держава, така і енергетика.

В той час, коли весь світ переходе до безпечних для людей та довкілля відновлюваних джерел енергії,  згвалтована паханоолігархатом Україна бігом біжить до чергової ядерної катастрофи.
Банер отказ от АЕС в Германии
Знищується Ресурс №1 Питна вода заради корупційних поставок ел.енергії до ЄС. При цьому на шию теперешнім та прийдешнім поколінням українців вішається черговий багатомільярдний кредит. А у випадку тяжкої аварії на АЕС, ще й тягар ліквідаціїї наслідків.
Заключати такі контракти з компанією-банкрутом можуть тільки корупціонери без ума, честі та совісті.
ядерная сделка
По факту цей контракт — черговий крок до знищення природи та населення України паханоолігархатом. Та перетворення держави крім сировинного придатку ще й у поставщика «чистої» ел.енергії до ЄС та найбруднішого та найнебезпечнішого виробництва для України. Енергонезалежністю навіть не пахне — паливо Україна купує або у Росії, або у Америки. А ще — платить Росії за переробку відпрацьованного палива.
   У тих, хто мешкая нижче ЮУ АЕС, є особливий привід «радіти» — четвертий блок, збудований банкрутом, на чверть збільшить кількість радіоактивного забруднення питної та зрошувальної води та остаточно зупинить Буг у Олександрівському водосховищу.  І вимирати почнемо швидше, і воду почнемо цінувати більше.
Козлёнок-мутант-1
«В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон)
Сергій Колєсніков, 31.12.21

1 комментарий

  1. Сергій Колєсніков

    Питання енергетики є комплексним і повинне вирішуватися на рівні держави, а не енергоатому. І якщо б при владі в України останні 30 років були не приватні гаманці, а державні голови, тоді б і енергетиа була б державна: незалежна, доступна, збалансована. А зараз маємо паханоолігархічних лебідя, рака та щуку, які рвуть енергетику на шматки.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.