Не пропусти

Жизнь атома длинна, а человеческая память — коротка.

14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва об’єкта «Укриття» над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.
Фото лівідаторів -1Фото лівідаторів- 2Фото ліквідаторів - 3Фото ліквідаторів - 4
Його звели у рекордні строки. Саме цю дату обрали для відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На будівництві та інших роботах було задіяно понад 20 тисяч людей, які героїчно рятували світ від техногенної катастрофи. На ВП ЮУАЕС і досі працюють 46 ліквідаторів
Загасили пожежу тілами ліквідаторів, загадили половину Землі радіонуклідами, вигнали з малої Батьківщини сотні тисяч людей, назавжди зробили мертвою зоною чудові українські ( і не тіьки українські!) землі, повісили на шию злиденного народу тягар ліквідації наслідків ядерної катастрофи, … і бігом побігли до наступної катастрофи. І Фукусіма не заважає українським ділкам від ядерної енергетики проводити безліч небезпечних експериментів на АЕС України та планувати будівництво нових ядерних енергоблоків. Героям слава, а виних у ядерному геноциді, що продовжується, — до Чорнобильської зони пожиттєво!
Серг1й Колєсніков, 15.12.21
Больной ликвидаторДети-мутанты -1Козлёнок-мутант-1РебёнокРыба-мутант-1Рыба-мутант-2

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.