Не пропусти

Суд присудил отстраненному директору школы без прививок выплату моральной компенсации

Суд присудил отстраненному директору школы без прививок выплату моральной компенсацииСуд присудил отстраненному директору школы без прививок выплату моральной компенсации

В Закарпатской области суд аннулировал отстранение от работы невакцинированного директора Виноградовской средней школы и присудил выплатить ей 25 000 гривен моральной компенсации.

Об этом сообщается в Едином реестре судебных решений.

«Взыскать с КУ «Центр по обслуживанию учебных заведений» Виноградовского городского совета Закарпатской области в пользу директора Виноградовской средней школы № 3 сумму за время вынужденного прогула в размере 22 401 гривны 12 копеек, а также моральный ущерб в размере 25 000 гривен», — говорится в решении суда.

https://novosti-n.org/news/Sud-prysudyl-otstranennomu-dyrektoru-shkoli-bez-pryvyvok-viplatu-moralnoj-kompensaczyy-230551

Категорія справи №
299/4842/21

: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них.

Надіслано судом: 02.12.2021. Зареєстровано: 03.12.2021. Оприлюднено: 06.12.2021.
Номер судового провадження: 2/299/1340/21

Виноградівський районний суд Закарпатської області

___________________________________________________________________________________________________                                       Справа № 299/4842/21

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

02.12.2021 року м.Виноградів

Виноградівський районний суд Закарпатської області в особі головуючого-судді Надопта А.А., секретар судового засідання Онисько С.С., за участі позивача ОСОБА_1 , представника позивачки ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання в м.Виноградів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради Закарпатської області  про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від виконання обов`язків,

В С Т А Н О В И В :

Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов`язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що буде затрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Повне судове рішення відповідно до вимог ст.259 ч.5 ЦПК України буде виготовлено до 10.12.2021 року включно.

Відповідно до вимог та керуючись ст.ст.10,12,13,18,81,259,263-265 ЦПК України, суд-

У Х В А Л И В :

Позовні вимоги ОСОБА_1 до Комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради Закарпатської області  про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від виконання обов`язків-задоволити частково.

Визнати незаконним та скасувати наказ директора  КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради Закарпатської області Свища Ю.Ю. «Про відсторонення від виконання обов`язків» за №98 «К» від 30.09.2021 року та відновити попереднє становище  позивачки ОСОБА_1 , допустивши її до виконання своїх трудових обов`язків на посаді директора  Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №3 ім. Жігмонда Перені Виноградівської міської ради Закарпатської області.

Стягнути з КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ: 43229131, 90300, м. Виноградів, вул.Копанська 10, Закарпатської області на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканки АДРЕСА_1 (ІПН НОМЕР_1 ) суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу в розмірі 22401 грн.12 коп., а також моральну шкоду в розмірі 25000 грн.

Стягнути з КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ: 43229131, 90300, м. Виноградів, вул.Копанська 10, Закарпатської області на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканки АДРЕСА_1 (ІПН НОМЕР_1 ) судові витрати по справі, а саме 1262 грн. судового збору.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

У відповідності до п.п. 15.5 п.п.15 п. 1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно- телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.

ГоловуючийА. А. Надопта

1 комментарий

  1. Сергій Колєсніков

    Погано. Дуже погано, що на всю Україну є всього декілька суддів, які з зав’язаними очими захищають Закон. Майже усі суди с закритими очима та відкритими карманами захищають владу від народу. Якщо б це було не так, тоді б не було цього «беспределу» уряду проти свого народу, який його корме.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.