Не пропусти

СРОЧНО ВСЕМ ! ЗАКОНОПРОЕКТ 4142. ЭТО КАСАЕТСЯ КАЖДОГО. ВЫХОД ЕСТЬ.

Те, що відбувається зараз у світі, інакше як «коронобесием» назвати не можна. По всй планеті, а Україна не є винятком, відбувається процес розділення людства на касти

Так дешево нас ще не продавали — $17.5 за душу

Кілька відсотків населення планети, які присвоїли собі більшу частину усих багатств Землі, хочуть стати надлюдьми, знищуючи «зайвих» людей та перетворюючи «золотий мільярд» у слухняну та керовану біомасу.

  Найближчими днями ВРУ буде розглядати у другому читанні законопроєкт 4142    «Про систему громадського здоров’я», який не має нічого спільного з турботою про здоров’я людей, але направлений на поневолення та знищення народу України. 

4142_1-1-768x433

Якщо ми будемо покірно спостерігати, то ВРУ, як і завжди, зробить те, що від неї вимагає МВФ.

Юристи — профессіонали склали текст Звернення до керівництва ВРУ та нардепів  https://www.youtube.com/watch?v=FtdcF-3PN6Q.

Мета цього Звернення — попередити про неприпустимість прийняття цього Закону.

Сьогодні у всих обласних центрах України пройдуть мітинги протесту. Але й кожен з нас може долучитися до боротьби за свої конституційні права та свободи.

Я роздрукував текст, зробив скан та відправив адресатам. Буду слідкувати за результатами голосування у ВРУ і зроблю все, що зможу, для того, щоб прізвища нардепів, які проголосують за 4142, ввійшли до чорного списку зрадників України поряд з прізвищем автора законопроєкту — Радуцьким.   Земля України повинна горіти під їх ногами.

Сподіваюсь, що у Вознесенську ще є люди, які усвідомлюють глобальну небезпеку і також відправлять це Звернення.

Не можна покірно чекати, спостерігаючи як шахраї перетворюють вільних людей у стадо слухняних рабів.

Сергій Колєсніков, 12.12.2021

 

 

Інструкція для відправки Звернення є у ролику.

Адреса нашого нардепа — chornomorov@rada.gov.ua

Адреси керівництва ВРУ є у Зверненні

Я відправив одним листом керівництву,  а другим — Чорноморову

Голові Верховної Ради України

Стефанчуку Руслану Олексійовичу

01008 м. Київ, вул. М. Грушевського, 5

stefanchuk-r@rada.gov.ua
Голові фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

Давиду Георгійовичу Арахамії

arakhamiia@rada.gov.ua 

 

Керівникам фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України

Юрію Анатолійовичу Бойко

boiko-yu@rada.gov.ua

Вадиму Зіновійовичу Рабіновичу

rabinovych@rada.gov.ua

 

Голові фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання

Юлії Володимирівні Тимошенко

tymoshenko-y@rada.gov.ua 

 

Керівникам фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Артуру Володимировичу Герасимову

gerasymov@rada.gov.ua

Ірині Володимирівні Геращенко

Gerashchenko.Iryna@rada.gov.ua

 

Голові фракції Політичної Партії “ГОЛОС” 

у Верховній Раді України дев’ятого скликання

Ярославу Івановичу Железняку

zhelezniak@rada.gov.ua

 

Керівникам групи “Партія “За майбутнє”

Віктору Васильовичу Бондару

bondar-v@rada.gov.ua

Тарасу Івановичу Батенко

batenko@rada.gov.ua

 

Голові депутатської групи “ДОВІРА”

Олегу Івановичу Кулінічу 

kulinich-o@rada.gov.ua
Та всім народним депутатам дев’ятого скликання

Від _______________________________________

Україна, м. _________________________________, вул. __________, буд. ______, кв. _________________

Електронна пошта ____________________________

ЗВЕРНЕННЯ 

щодо Проекту Закону «Про систему громадського здоров’я»

за номером 4142 від 22.09.2020

 

06.12.2021 року мені, як громадянину України стало відомо з офіційного сайту Верховної Ради України про проект розкладу засідань ВРУ на 14 — 17 грудня 2021 рок, згідно якого зазначено за реєстраціним номером Проекту Закону 4142 «Про систему громадського здоров’я» (друге читання) внесений народним депутатами України: Радуцьким Михайлом Борисовичем, Булах Ладою Валентинівною, Вагнєр Вікторією Олександрівною, Дмитрієвою Оксаною Олександрівною, Дубновим Артемом Васильовичем, Перебийніс Максимом Вікторовичем, Дубіль Валерієм Олександровичем, Кузьміних Сергій Володимирович, Макаренко Михайло Васильович, Зуб Валерій Олексійович, Довгий Олесь Станіславович, Стефанишина Ольга Анатоліївна, Дубневич Ярослав Васильович, Заславський Юрій Іванович 

 

На перший погляд складається враження, що метою законопроекту, як це зазначено у пояснювальній записці до нього, є – врегулювання механізмів створення ефективної системи громадського здоров’я в Україні, що сприятиме зміцненню здоров’я населення, запобіганню хворобам та збільшенню тривалості життя. Але, проаналізувавши поданий законопроект, вважаю за необхідне зазначити наступне.

Зазначений законопроект вже отримав великий суспільний негатив та подається під виглядом такого, який визначає правові, організаційні, економічні та соціальні засади функціонування системи громадського здоров’я в Україні, однак — ЦЕ НЕ ТАК. 

Цим законопроектом фактично надається КМУ право обмежувати конституційні права і свободи громадян, зокрема КМУ: 

— приймає рішення про проведення додаткових обов’язкових профілактичних щеплень населення за епідемічними показаннями при загрозі епідемії інфекційної хвороби на території України; (Стаття 7 ЗП №4142)

— Рішення про проведення додаткових обов’язкових профілактичних щеплень населення в умовах елімінації та/або ліквідації інфекційних хвороб та/або при загрозі виникнення епідемії інфекційної хвороби на території України приймає Кабінет Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я. (Стаття 41 ЗП №4142)

В умовах нинішньої пандемії COVID-19 КМУ фактично зобов’яже КОЖНОГО громадянина України примусово щепитися, що перекреслить принцип добровільної згоди пацієнта щодо медичного втручання в стан свого здоров’я, який гарантований ст. ст. 3, 27, 49, 50 Конституції України

Водночас, відсутні положення, які б гарантували надання якісної медичної допомоги у разі поствакцинальних ускладнень, які б передбачали механізм компенсації шкоди, завданої пацієнтам внаслідок вакцинації та встановлювали відповідальність за неякісні або сумнівної якості медичні імунобіологічні препарати, що використовуються для проведення щеплень.

Стаття 13 ЗП №4142 зобов’язує суб’єкти господарювання УСУВАТИ за поданням посадових осіб уповноваженого органу у сфері громадського здоров’я, органу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог санітарного законодавства у відповідній сфері від роботи, навчання, відвідування закладів освіти осіб, які є носіями збудників інфекційних хвороб, хворих на небезпечні для оточуючих інфекційні хвороби, або осіб, які були в контакті з такими хворими, з виплатою у встановленому законодавством порядку допомоги з соціального страхування, а також осіб, які УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД ОБОВ’ЯЗКОВОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ АБО ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ, згідно із законодавством;

Законодавство ВЗАГАЛІ НЕ МІСТИТЬ такого поняття як УСУВАТИ, так і механізму такого усування відповідних осіб, що призведе до маніпуляцій, спекулювання та трактування на власний розсуд вказаної норми даного Закону, суб’єктами господарювання, що є неприпустимим в умовах пандемії COVID-19!!!

Стаття 20 ЗП №4142 надає місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування на територіях, де встановлено карантин, повноваження ідентичні тим, які запроваджуються під час введення воєнного чи надзвичайного стану. 

Чи є карантин достатньою підставою для таких рішень?! Чи не суперечать такі норми Конституції?! Зокрема:

—  ЗАЛУЧАТИ підприємства, установи, організації незалежно від форм власності до виконання заходів з локалізації та ліквідації епідемії чи спалаху інфекційної хвороби;

ЗАЛУЧАТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО ВИКОРИСТАННЯ транспортні засоби, будівлі, споруди, обладнання, інше майно підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, необхідне для здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів, із наступним повним відшкодуванням у встановленому законом порядку його вартості або витрат, пов’язаних з його використанням; (МЕТОДИКИ ПО ЯКІЙ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ВІДШКОДУВАННЯ НЕ ІСНУЄ)

— встановлювати особливий режим в’їзду на територію карантину, переміщення та виїзду з неї громадян і транспортних засобів, а у разі необхідності – ПРОВОДИТИ САНІТАРНИЙ ОГЛЯД РЕЧЕЙ, БАГАЖУ, ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ВАНТАЖІВ.

На сьогоднішній день в мережі інтернет та на відеохостингу «YouTube» безліч відео (і з кожним днем їх стає все більше) на яких працівники поліції, роботодавці, суб’єкти владних повноважень спекулюючи карантинними обмеженнями порушують конституційні права громадян.

Протягом 2021 р. було подано 5 (п’ять) петицій до Президента України щодо неприйнятності Законопроекту №4142, одна з яких набрала необхідну кількість підписів.

15 січня 2021 року було офіційно на сайті інтернет представництва Президента України (у розділі електронні петиції) оприлюднено відповідь Президента України на електронну петицію №22/106302-еп «Висловлюємо категоричну незгоду із законопроектом №4142 від 22.09.2020», розміщену громадянином А. М. Самойленко.

Відповідну петицію підтримало більше 25 000 тисяч громадян України!!! Що є показником незгоди великої кількості громадян з антиконституційними нормами які закріплені законопроектом №4142 !

 

У відповіді гаранта Конституції зазначено, що  було направлено звернення до голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування М.Радуцького із проханням взяти до уваги порушене в петиції питання.

 

Таким чином Президент України також звернув увагу, що питання, які порушено в петиції дійсно вимагають додаткового опрацювання!

Згідно статті 3 Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Прошу Вас звернути увагу, на антидемократичні норми, якими пронизаний цей Законопроект!

 

Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 24 ЗУ «Про статус народного депутата України» Народний депутат зобов’язаний постійно підтримувати зв’язки з виборцями, вивчати громадську думку, потреби і запити населення, а у разі необхідності повідомляти про них Верховну Раду України та її органи, вносити пропозиції та вживати в межах своїх повноважень заходи щодо їх врахування в роботі органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій; 

Народний депутат розглядає всі одержані ним звернення, пропозиції, заяви та скарги виборців, узагальнює їх, за необхідності вносить відповідні пропозиції до Верховної Ради України та її органів, а також до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Шановні народні депутати, будь ласка, перед тим як голосувати по законопроекту 4142: 

 1. Ознайомтесь з громадською думкою яка викладена у даному зверненні стосовно цього законопроекту (з громадськими думками які викладені у мережі інтернет та на відеохостингу «YouTube»);
 2. Врахуйте позицію громадян України, які на сьогоднішній день бояться примусу який диктує законопроект 4142, та який безпідставно розширює повноваження виконавчої гілки влади;
 3. Донесіть вищевикладену інформацію до інших народних депутатів Верховної Ради України;
 4. Внесіть свої пропозиції щодо зняття з голосування у другому читанні законопроекту 4142 та повернення його на доопрацювання у відповідні комітети;
 5. НЕ голосуйте за ЗАКОНОПРОЕКТ 4142;
 6. Про результати прийнятого рішення по даному зверненню прошу повідомити мене письмово на зазначеною мною адресу у встановлені законодавством строки.

Перед Вами народні обранці постає питання, а чи готові ви взяти на себе відповідальність перед можливими жертвами медичного свавілля ? 

Враховуючи вищевикладене, вимагаю:

Терміново направити на доопрацювання законопроект № 4142, як такий, що:

— не відповідає Конституції України, створює підміну одних термінів, звужує визначення інших, не має чіткості у вживанні термінології, чим може ускладнювати розуміння відповідних приписів та призвести до ускладнень у правозастосуванні, містить примус до щеплень та обмежує права людей у разі відсутності у них певних щеплень; 

— законопроект головним чином стосується питань епідемічного благополуччя, щеплення, боротьби з інфекціями тощо, та не в повній мірі розв’язує інші проблеми системи охорони здоров’я України.

З повагою та вірою у Вашу доброчесність та ясний розум,

 

«____» грудня 2021 року                                            ___________                     ________________

                                                                                     (підпис)                                       (ПІП)

 

1 комментарий

 1. Сергій Колєсніков

  У 5 адресатів скриньки переповнені. Або ці нардепи взагалі не читають листи, що їм пише народ. Або ( і у це хочеться вірити!) багато людей написали Звернення проти 4142
  ««В большинстве своём люди трудятся по целым дням, лишь бы прожить. А если остаётся у них немножко свободы, они до того пугаются её, что ищут, каким бы способом от неё избавиться» Иоганн Гёте Тепер нас примусово позбавляють цієї проблеми

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.